Kovinė praktika iš Ukrainos karo


Kovinė praktika iš Ukrainos karo.

Karas, bendrai, tai „supuvęs“ reikalas ir čia yra mėšlas – tai yra miestų valymas nuo kovotojų.

1. Jei jūs vykdote valymą (paskutinės jūsų gyvenimo valandos), tai kaip anekdote: į kambarį eikite dviese - pirma granata, o po to jūs.

2. Priėję net prie atidarytų bet kokio biuro (ofiso) durų – sustok. „Jauti užpakaliu“, kad ten tūno priešas, netausok granatų, ištrauk žiedą ir įridenk pirmą vidun. Po sprogimo per 5 sek. neištraukęs žiedo įridenk vidun antrą granatą ir iš paskos įsiveržk vidun pats. Kas išliks po pirmos granatos sprogimo, įmetus antrą granatą kris ant žemės ir dengsis galvą rankomis – taip paimsi į nelaisvę gyvą priešą.

3. Stovėdamas ir laukdamas prie durų kolegų, kurie vykdys šturmą, prilaikykite duris, kad jų negalėtų atidaryti iš vidaus. Priešingu atveju koridoriuje pamatysite granatą arba ginklo vamzdį.

5. Neužlysti už ginklo vamzdžio. Jūs nutraukiate galimybę kolegai šaudyti.

6. Kiekvienos uždarytos durys – NELIEČIAMOS, nes gali būti užminuotos.

7. Dėžių nejudinti ir neatidarinėti, elektros prietaisų neįjungti. Nieko neliesti. Viskas gali būti užminuota. Tai svarbu. Tiek kiek tai neįmanoma, negalima atidaryti šaldytuvo, net jei ir norite valgyti ar pakelti unitazo dangtį.

8. Nejudinti lavonų, stalų ir kitų daiktų (viskas gali būti užminuota).

9. Po pirmo šūvio – nedvejoti, kristi ant žemės (į priedangą).

11. Nenaudoti šovinių iš atidarytų šovinių dėžių, perimtų iš priešo kovotojų, vietoj parako, gali būti įdėta trotilo (sudraskys ginklą, sužalos galvą).

12. Granatas nešioti specialiuose dėkluose, atvirų nelaikyti (buvo užkliuvimų).

13. Nešaudyti iš RPG į žmones, beprasmiška (skirtas naikinti šarvuotą techniką).

14. Dėtuvių nesuporuoti su izoliacija (mūšio metu užstrigs šovinys – išmesi abi dėtuves).

15. AK tipo ginklas turi 3 keitiklio padėtis, tai: saugos, automatinė ir pavienių šūvių padėtis. Greičiausia apimti panikos nustatysite keitiklį į paskutinę žemiausią keitiklio padėtį, pavienių šūvių. Tai padaryta tam, kad persigandęs iš siaubo karys neiššaudytų visos dėtuvės per sek. ir neliktų visai be šovinių. Prisiminkite tai.

16. Keitiklis AK tipo ginklo pakankamai sunkiai juda. Jei jums reikia tyliai pakeisti keitiklio padėtį, tai patraukite ir spausdami nustatykite į reikiamą ugnies padėtį (tai beveik visada pavienių šūvių padėtis).

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (2176 žodžiai)
  • Universitetas
  • Amadėjus
  • Kovinė praktika iš Ukrainos karo
    10 - 8 balsai (-ų)
Kovinė praktika iš Ukrainos karo. (2015 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/kovine-praktika-is-ukrainos-karo.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 22:07
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!