„Krasta auto“ duomenų bazė


Kursinio darbo užduotis. Kursinio darbo žiniaraštis. Kursinio darbo anotacija. Įvadas. Aprašymo dalis. Automobilių pardavimas „Krasta Auto“. E- R modelis. Grafinės vartotojo sąsajos projektavimas. Fizinis modelis. Techninė dalis. Lentelių projektavimas. Formų sudarymas. Užklausų sudarymas. Ataskaitų sudarymas. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas.


Šiame kursiniame darbe yra pristatoma ir išnalizuojama automobilių pardavimo duomenų bazė. Išanalizuojama, kaip yra sudaroma automobilių pardavimo duomenų bazė, kiekvienas pardavimas bei kliento duomenys. Svarbu tinkamai suformuluoti reikalavimus informacinei sistemai, kad ją būtų galima atitinkamai gerai parengti. Tai pat svarbu suprojektuoti gerai programos vartotojų sąsąjas. Tam yra reikalinga Microsoft Access duomenų bazių valdymo sistema. Tai pat reikia gerai ją aprašyti.

Darbe pirmoji yra aprašymo dalis. Trumpai apžvelgiama kokia veikla yra vykdoma ,‚Krasta Auto‘‘. Trumpai apžvelgsiu kokios svarbiausios duomenų bazės yra. E- R modelis. Pagrindiniai duomenybės ir esybės atributai. Grafinės vartotojo sąsąjos projektavimas. Ji svarbi tam, kad teisingai būtų galima atlikti informacijos susrinkimo ir sūkurimo veiksmus. Svarbus ir duomenų fizinis modelis. Antroji dalis projektavimo. Projektuojant duomenų bazę pirmiausia rekia sukurti lenteles. Reikia suvesti teisingus duomenis ir atitinkmai prie jų pritaikyti duomenų savybes, tam kad toliau tinkamai galėtume projektuoti. Tada bus apžvelgtas formų sudarymas. Forma sukuriama atskirai kiekvienai lentelei duomenų išvedimui ir įvedimui, Toliau užklausų ir ataskaitų sudarymas. Ataskaitos kuriamos pagrindinais etapais. Ir vėliausiai seka darbo apibendrinimas. Su kuo susipažinta bei kokios žinios įsisavintos. Ir dar kaip įgytos žinios pritaikytos kuriant duokmenų bazę. Pridedama atspausdintos užklausos ir ataskaitos.

Kursinio darbo tikslas- sukurti pasirinktos dalykinės srities duomenų bazę, kuria galutinis vartotojas galėtų lengvai naviguoti. Darbo užduotys:

Esybės - gerai skiriami, fiziškai ar mintyse egzistuojantys modeliuojamo pasaulio konceptai.

DB buvo sukurta eilė informacijos įvedimo ir išvedimo ekraninių formų:

„Pardavimai“. Galutinis formos redagavimas atliktas DesignView rėžime ( antraštės sukūrimas, nereikalingų formos elementų pašalinimas, tekstinių laukų dydžio ir išdėstymo pakeitimas, komandinių mygtukų formos ir t.t ).

Užklausos buvo sukurta eilė informacijos įvedimo ir išvedimo ekraninių formų:

Užklausos buvo kuriamos Query Design pagalba. Panaudojau parametrines, sudėtines ir atrankos užklausas.

Užklausa „Parametrine pagal ValsNumeri ” eskizas buvo sugeneruotas programa Query Design iš lentelių „Automobiliai“, ,,Klientai ‘‘ ir ,,Pardavimai‘‘.

Užklausa „Sudetine pagal metus” eskizas buvo sugeneruotas programa Query Design iš lentelių „Automobliai“, „Klientai“, „Pardavimai“.

  • Microsoft Word 2061 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (1896 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tautvydas
  • „Krasta auto“ duomenų bazė
    10 - 1 balsai (-ų)
„Krasta auto“ duomenų bazė. (2018 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/krasta-auto-duomenu-baze.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 02:36
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo