Krašto apsaugos ministerija analizė


Lietuvos viešojo administravimo sistema krašto apsaugos ministerija. Struktūra ir asmenybės. Institucijos istorija ir formavimasis. Teisinis reglamentavimas. Veikla ir funkcijos. Teikiamos paslaugos. Viešosios paslaugos. Administracinės paslaugos. KAM teikiamos administracinės paslaugos. Lietuvos kariuomenės teikiamos administracinės paslaugos. Sąsajos su kitomis valstybės institucijomis ir reikšmė viešojo administravimo sistemoje. Sąsajos su valstybės institucijomis. Tarptautinis bendradarbiavimas. Tarptautinės sutartys ir susitarimai. Tarptautinės operacijos. Europos Sąjunga. Karinė atstovybė prie NATO ir ES. Bendradarbiavimas su valstybėmis partnerėmis , ne NATO ir ne ES valstybėmis. Dvišalis karinis bendradarbiavimas. Tarptautinės organizacijos. Baltijos šalių bendradarbiavimas. Lietuvos gynybos atašė. Užsienio gynybos atašė.

Vyriausybei teikiamus savivaldybių parengtus teisės aktų projektus, jeigu jie susiję su kitų institucijų valdymo sritimi ar kompetencija, Vidaus reikalų ministerija privalo suderinti su Finansų ministerija, Krašto apsaugos ministerija, Teisingumo ministerija, Užsienio reikalų ministerija, Lietuvos savivaldybių asociacija, Lietuvos Respublikos trišale taryba, Lietuvos archyvų departamentu, Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba, taip pat su kitomis institucijomis, kai teisės aktų projektai susiję su jų valdymo sritimi ar kompetencija.

  • Microsoft Word 269 KB
  • 2015 m.
  • 17 puslapių (2375 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Krašto apsaugos ministerija analizė
    10 - 10 balsai (-ų)
Krašto apsaugos ministerija analizė. (2015 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/krasto-apsaugos-ministerija-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 04:53
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo