Krašto Apsaugos Savanorių Pajėgos: nuolatinė privalomoji karo tarnyba


KASP (Krašto apsaugos savanorių pajėgos) ir NPPKT (Nuolatinė privalomoji pradinė karo tarnyba). Sužinosite. Kas yra kasp? Kas sudaro KASP pajėgas. Ką veikia kariškiai savanoriai. Kur galima įgyti savanorių profesiją. Kas yra nppkt? Kas dalyvauja nppkt. Kur vyksta ir kiek laiko trunka NPPKT. Ko mokosi NPPKT kariai. Kur kreiptis? Regioniai karo prievolės ir komplektavimo skyriai. Šauktinių tarnybos vietos. Išmokos šauktiniams.


Kas yra KASP? Kas sudaro KASP pajėgas Ką veikia kariškiai savanoriai Kur galima įgyti savanorių profesiją Kas yra NPPKT? Kas dalyvauja NPPKT Kur vyksta ir kiek laiko trunka NPPKT Ko mokosi NPPKT kariai Kur kreiptis.

KASP (Krašto apsaugos savanorių pajėgos) tai pareigos į kurias ateini savo noru išbandyti save arba pasiekti karjeros. Krašto apsaugos savanorių pajėgos yra du skirtingi dalykai nei būti „ŠAUKTINIAIS“. Taip tu atėjęs savo noru vis tiek turi daryti tą patį kaip „ŠAUKTINIS“, bet tai yra didelis skirtumas, viskuo vien tik instruktorių atžvilgiu.

NPPKT (Nuolatinė privalomoji pradinė karo tarnyba) tai pareigos į kurias nori nenori, bet būtina ateiti ne savo noru ir nurodytu laiku. Jeigu neatvyksi nurodytą dieną ar laiką jus gali paimti baudžiamojon atsakomybėn. Tad geriau nesipriešint ir nueiti pabūti tuos 9 mėnesius ir tapti Lietuvos karinės struktūros nariu.

  • MS PowerPoint 746 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (535 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Lukas
  • Krašto Apsaugos Savanorių Pajėgos: nuolatinė privalomoji karo tarnyba
    10 - 1 balsai (-ų)
Krašto Apsaugos Savanorių Pajėgos: nuolatinė privalomoji karo tarnyba. (2019 m. Sausio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/krasto-apsaugos-savanoriu-pajegos-nuolatine-privalomoji-karo-tarnyba.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 18 d. 15:53
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!