Kraštovaizdis


Krastovaizdis kursinis. Kraštovaizdis referatas. Kraštovaizdis skaidres. Skaidres storasis azuolas. Afrikos kraštovaizdis. Skaidres apie malta. Lietuvos krastovaizdis skaidres. Ekologinio tinklo formavimas lenkijoje. Rusijos krastovaizdis referatas. Referatas apie krastovaizdis.

Įvadas. Gamtinio kraštovaizdžio apsauga. Miškų ūkio paskirties žemės naudojimas. Miško ūkio vystymas. Miškų kraštovaizdžio zonos. Ekologinio tinkle formavimas. Naudota literatūra.

Alytaus rajono miškai tai mažas lopinėlis lietuvos miškų žemėlapyje, saugantis savo teritorijoje ne vien tik gamtinius išteklius. Tai europinės svarbos gamtinių buveinių- žuvinto biosferos rezervatas ir nemuno kilpų regioninis parkas bei šeši valstybiniai draustiniai, turtingi retų į lietuvos raudonąją knygą įrašytų augalų ir gyvūnų, tai valstybės saugomi gamtos paveldo objektai: aukščiausia lietuvos pušis ir eglė, storasis ąžuolas ir senoji guoba, geologiniai ir geomorfologiniai dariniai ir nemunaičio mineralinė versmė.

Vį alytaus miškų urėdijos miškai išsidėstę alytaus rajono teritorijoje. Daugelis vietovių yra turtingos istorine praeitimi, vertingos kultūriniu paveldu, biologine įvairove ir gamtiniu kraštovaizdžiu. Miškų urėdijos teritorijoje esantis miško žemės plotas- 32,1 tūkst. Ha, rajono miškingumas 21,8 %.

Patogi alytaus rajono geografinė padėtis ir puikus susisiekimas su miškų urėdijos miškais leidžia tikėtis, kad vis daugiau žmonių panorės atrasti šį rajoną, kaip gamtos ir istorijos vertybių, miškų ir gražaus kraštovaizdžio šaltinį.

  • Biologija Referatas
  • Microsoft Word 31 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (2097 žodžiai)
  • Xxx
  • Kraštovaizdis
    10 - 3 balsai (-ų)
Kraštovaizdis. (2012 m. Sausio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/krastovaizdis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:25
×