Krata


Kratos samprata. Asmens apziura. Kratos eiga. Procesinės prievartos priemonių samprata referatas. Asmens apžiūra ir asmens krata. Kratos samprata. Asmens apziuros tikslas.

Įvadas. Lietuvos procesinių prievartos priemonių sistema. Asmens krata ir asmens apžiūra:. Asmens kratos samprata, tikslai bei eiga. Asmens apžiūros samprata, tikslai bei eiga. Asmens kratos ir asmens apžiūros rezultatų fiksavimas. Asmens kratos ir asmens apžiūros esminiai panašumai ir skirtumai. Išvados. Summary. Naudotos literatūros sąrašas.

Ši tema visų pirma yra aktuali praktinio taikymo prasme, nes norint tinkamai ir efektyviai taikyti šias priemones, pirmiausiai būtina suvokti jų esmę, tikslus, skirtumus nuo kitų priemonių, taikymo tvarką. Apie asmens kratą ir asmens apžiūrą Lietuvos teisinėje literatūroje buvo rašyta labai nedaug. Vienas plačiausiai rašęs apie asmens kratą yra P.Danisevičius, kuris 1982 metais išleido knygelę “Krata ir poėmis”. Šiame darbe asmens krata yra apžvelgta, tačiau detaliai nenagrinėta. Kitais atvejais tenka remtis užsienio valstybių teisine literatūra.

Darbo objektas: Asmens kratos ir asmens apžiūros samprata kitų procesinių prievartos priemonių visumoje, jų reglamentavimas Lietuvos Respublikos baudžiamuosiuose įstatymuose.

Darbo tikslas: ištirti Lietuvos baudžiamajame procese numatytas asmens kratos ir asmens apžiūros procesines prievartos priemones ir jų vietą visų procesinių prievartos priemonių sistemoje, atskleisti šių prievartos priemonių savybes, esminius panašumus bei skirtumus.

Darbo uždaviniai:

1) išanalizuoti asmens kratos ir asmens apžiūros sampratą bei vietą visų procesinių prievartos priemonių sistemoje;

2) atskleisti šių prievartos priemonių sąvokas, esmę bei tikslus;

3) detalizuoti šių prievartos priemonių atlikimo eigą;

4) apžvelgti šių procesinių priemonių rezultatų fiksavimą;

5) atrasti šių procesinių prievartos priemonių tarpusavio panašumus bei skirtumus.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai (7279 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolita
  • Krata
    10 - 1 balsai (-ų)
Krata. (2012 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/krata.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 07:59
×