Kraujavimas, kraujavimo sustabdymas, kaip sustabdyti kraujavimą


Tvarstymo budai. Kraujavimo tipai. Kraujavimo stabdymas. Arterinio kraujavimo stabdymas. Kraujavimo stabdymo budai. Tvarstymas pdf. Desmurgija pdf. Pirmoji pagalba kraujuojant. Tvarstymo principai. Kaip sustabdyti arterini kraujavima.

Kraujavimas, jo stabdymo būdai. Žaizdos. Tvarstymas (desmurgija). Kraujavimas. Organizmo skystis. Kodėl kraujavimas pavojingas? Kraujavimas gali būti. Išorinis kraujavimas. Arterinis. Veninis. Kapiliarinis. Vidinis kraujavimas. Nematomas, kraujuoja į vidaus ertmes. Pagrindiniai ūmaus vidinio kraujavimo požymiai. Kraujavimo stabdybo būdai:. Užspaudimas pirštais, delnu, kumščiu. Galūnės pakėlimas. Maksimalus galūnės sulenkimas. Spaudžiamasis tvarstis. Kraujavimo veido srityje stabdymas:. Kraujavimo iš stambiųjų kaklo kraujagyslių stabdymas. Kraujavimo iš nosies stabdymas. Išorinio kraujavimo iš krūtinės stabdymas:. Kraujavimo į krūtinės ląstos ertmę stabdymas. Išorinio kraujavimo iš pilvo srities stabdymas:. Kraujavimo į pilvo ertmę stabdymas. Kraujavimo iš dilbio stabdymas:. Kraujavimo iš pažasties stabdymas. Kraujavimo iš blauzdos stabdymas:. Kraujavimo iš šlaunies stabdymas:. Žaizdos. Tvarstymas. Ar žinai, ką pamatytum į savo odą pažvelgęs pro mikroskopo padidinamąjį stiklą? Odos funkcijos. Žaizdų klasifikacija. Žaizdų rūšys:. Žaizdos požymiai:. Pirmoji pagalba esant žaizdai:. Žaizdų gyjimo tipai:. Žaizdų komplikacijos. Atviras pneumotoraksas. Atviro pneumotorakso simptomai. Pagalba atviro pneumotorakso metu. Kiaurinė pilvo žaizda, požymiai. Jei kiaurinė pilvo žaizda, gali iškristi vidaus organai. Pirmoji pagalba, kai nutraukiamos kūno dalys. Tvarstymas (desmurgija). Tvarstymo taisyklės. Bendrieji tvarstymo principai. Pagrindiniai tvarstymo būdai. Tvarstymas.
  • Medicina Skaidrės
  • Adobe PDF 769 KB
  • 2013 m.
  • 40 puslapių
  • Deimante
  • Kraujavimas, kraujavimo sustabdymas, kaip sustabdyti kraujavimą
    10 - 1 balsai (-ų)
Kraujavimas, kraujavimo sustabdymas, kaip sustabdyti kraujavimą. (2013 m. Sausio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kraujavimas-kraujavimo-sustabdymas-kaip-sustabdyti-kraujavima.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 05:17
×