Kraujotakos sandara skaidrės


Ploniausios musu organizmo kraujagysles vadinamos. Kraujo sandara. Ploniausia musu organizmo kraujagysles vadinamos. Ploniausios organizmo kraujagysles. Ploniausios organizmo kraujagysles vadinamos. Ploniausios mūsu organizmu. kraujegysle vadinamos. Biologija 9 klasei kraujotaka ppt. Perneša organizme deguonį-kam būdinga ši funkcija. Kraujo skaidres.

Kraujas ir kraujotaka. Iš ko sudarytas kraujas? Klausydami mokytojo aiškinimo, gebėsite. -. Sakiniais nusakyti kraujo ląstelių sandaros ypatumus ir užpildyti lentelę. Atlikdami praktikos darbą, gebėsite nueiti. Kraujo apytakos ratų kelią. Iš ko sudarytas kraujas? Kraujo plazma - tai tarpląstelinė medžiaga. Eritrocitai arba raudonosios kraujo ląstelės. Leukocitai arba baltosios kraujo ląstelės. Trombocitai arba kraujo plokštelės. Pažymėkite raidę prie tos ląstelės, kuriai šis teiginys labiausiai tinka. Pasitikrinkite ar užduotį atlikote teisingai. Kuo teka kraujas? Kraujagyslių sandara. Kraujo tekėjimo kryptis. Palyginkime, kuo skiriasi arterijų, venų ir kapiliarų sandara ir tekėjimo kryptis. Įsivertinkime žinias, atlikdami testą “kraujo sudėtis ir kraujagyslės”. Kurios kraujo ląstelės neturi branduolio, bet turi baltymo- hemoglobino? Kurios iš kraujo ląstelių saugo organizmą nuo ligų sukėlėjų? Kurios iš paminėtų kraujo dalių negalime priskirti kraujo ląstelėms? Kurios iš kraujo ląstelių stabdo kraujavimą ir sudaro krešulį? Perneša organizme deguonį - kam būdinga ši funkcija? Kurioje kraujo dalyje yra vandens, neorganinių ir organinių medžiagų? Kurios iš išvardintų kraujagyslių pačios ploniausios? Kraujagyslės, kuriomis kraujas teka iš širdies vadinamos. Kuriomis kraujagyslėmis kraujas grįžta į širdį? Kurių kraujagyslių sienelės pačios storiausios? Pasitikrinkite atsakymus.
  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 273 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai
  • Mokykla
  • Domile
  • Kraujotakos sandara skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Kraujotakos sandara skaidrės. (2013 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kraujotakos-sandara-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 16:15
×