Krautuvai vidaus degimo varikliais


Krautuvų su vidaus degimo varikliais analizė. Krautuvas su vidaus degimo varikliu. Pagrindinės krautuvo dalys. Krautuvų su vidaus degimo varikliais tipai pagal kurą. Krautuvų su vidaus degimo varikliais tipai pagal keliamosios įrangos vietą. Krautuvų su vidaus degimo varikliais tipai pagal techninius požymius. Krautuvų su vidaus degimo varikliais pagrindiniai rodikliai. Kam skirti krautuvai su vidaus degimo varikliais? Krautuvų su vidaus degimo varikliais kėlimo galia. Kokius krautuvus siūlo gamintojai? Toyota. Kokius krautuvus siūlo gamintojai? Hyster. Kokius krautuvus siūlo gamintojai? Still. Kokius krautuvus siūlo gamintojai? Nissan lx serija. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas: Paanalizuoti krautuvus su vidaus degimo varikliais. Darbo uždaviniai: Pateikti krautuvų su vidaus degimo varikliais tipus. Palyginti skirtingų gamintojų siūlomus krautuvus su vidaus degimo varikliais.

Keliamoji galia, kėlimo aukštis, gabaritai, šakių ilgis, posūkio spindulys, važiavimo su kroviniu greitis.

Kam skirti krautuvai su vidaus degimo varikliais?

TOYTA: naudoti lauke; keliamoji galia nuo 1,5 iki 8 tonų; TOYOTA SAS sistema; greitesnė akceleracija, kėlimo greitis.

HYSTER: patikima elektronika; manevringi; keliamoji galia 1,6 t. – 9 t.; kėlimo aukštis iki 6,5 m.; gana plačios panaudojimo galimybės.

STILL: ekonomiški; galingi; keliamoji galia iki 8 t.; kėlimo aukštis iki 8,1 m.

NISSAN LX serija: manevringumas; geras matomumas; krautuvo valdymas klavišais; keliamoji galia iki 3,5 t.;.

Krautuvai su vidaus degimo varikliais yra skirstomi pagal kurą (dyzeliniai, benzininiai, suskystintų dujų), pagal keliamosios įrangos vietą (priekinio, šoninio tipo), pagal techninius požymius (pertraukiamos veiklos).

Aptarus 4 gamintojų siūlomus krautuvus su vidaus degimo varikliais, galima sakyti, kad labiausiai naudojami dyzelinu ir suskystintomis dujomis varomi krautuvai.

  • MS PowerPoint 2363 KB
  • 2016 m.
  • 24 puslapiai (513 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vytaute
  • Krautuvai vidaus degimo varikliais
    8 - 1 balsai (-ų)
Krautuvai vidaus degimo varikliais. (2015 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/krautuvai-vidaus-degimo-varikliais.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 01 d. 03:42
×
34 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo