Kreditai. Teigiami ir neigiami aspektai


Greitieji kreditai statistika. Kreditai juridiniams asmenims referatas. Greituju kreditu statistika. Teigiami aspektai gaunant viesasias paslaugas. Teigiami darbo aspektai. Darbas apie kreditus. Kredito nauda referatai. Kreditu teigiami ir neigiami aspektai. Greitieji kreditai zala. Ar uzsieny populiarus greitieji kreditai.

Įvadas. Kreditų gavėjų analizė, kredito esmė. Greitieji kreditai ir jų statistika. Kredito davėjų ir jų siūlomų sąlygų analizė. Kreditai, teigiami aspektai. Kreditai, neigiami aspektai. Išvados. Literatūra. Šiame darbe mes apžvelgsime skolinimosi būdą – kreditą. Suteiksime informacijos apie jo emę, jo naudą ir galimą žalą. Mūsų darbo tikslas: supažindinti su kreditais. Darbo uždaviniai: apžvelgti ir supažinti su kreditais, sužinoti jų teikiamą naudą ir žalą. Taip pat apžvelgsime greituosius kreditus.

Xxi amžiuje išpopuliarėjus technologijoms, pagerėjo žmonių gerbūvio sąlygos: pagreitėjo susisiekimas, informacijos apdorojimas, darbo spartumas, darbo našumas, suklestėjo ekonomika - pagreitėjo gyvenimas. Pagreitėjus gyvenimui žmonės pradėjo sparčiai tobulėti. Įvairios technologijos, įvairūs greičiai. Naujesnė technologija - didesnis greitis, didesni pinigai, daugiau sutaupyto laiko tobulėjinui. Kaip įgyti naująją technologiją greičiau už kitus, palengvinti gyvenimą? Ką daryti kad gyvenimas būtų saugesnis ir prasmingesnis? ši priežastis lemia daugelio žmonių, juridinių asmenų skolinimąsi. Žmonės naudojasi kreditais tam kad gautu greitųjų pinigų ir galėtų dar sparčiau tobulėti. Suteiksime infodarbo uždaviniai: apžvelgti ir supažinti su kreditais, sužinoti jų teikiamą naudą ir žalą. Taip pat apžvelgsime grvartojimo kredito esmė ir taikymo sfera yra tai, kad jis yra skirtas vartojimo poreikiams tenkinti – kreditas, gali būti skirtas sumokėti už gydymą arba mokslus, išvykti atostogų ar reikalingam pirkimui. Tai greitas ir paprastas pinigų skolinimosi būdas, kai tenkinami įvairūs savo ir savo šeimos poreikiai, gaunant reikiamą pinigų sumą ar pačią prekę ar paslaugą, už kurią klientas moka tam tikrą mokestį, Palūkanas, įvairius (pvz. Sandorio sudarymo, administravimo ir pan. ) mokesčius [2].

Vartojimo kredito gavėjas gali būti tik fizinis asmuo, Lietuvos respublikos pilietis arba užsienio pilietis, gyvenantis Lietuvos respublikoje, turintis laikiną arba nuolatinį migracijos tarnybos leidimą ir gaunantis nuolatines pajamas. Tačiau banke pripažįstami tik tie laikini migracijos tarnybos leidimai, kurių galiojimo terminas yra ilgesnis už prašomos paskolos terminą [2]. Kai kuriose finansų įstaigose šis dokumentas yra netgi netinkamas ir jį pateikus klientui nėra suteikiamas kreditas. Būtina vartojimo kredito gavimo sąlyga yra, kad kredito gavėjas turėtų nuolatines oficialitarp populiariausių išperkamąja nuoma įsigyjamų prekių šiuo metu išlieka buitinė technika, vaizdo ir garso aparatūra, baldai ir kompiuterinė technika.

Imdami vartojimo kreditus grynaisiais pinigais ar pervedant į banko sąskaitą, žmonės šiuo metu iš vartojamąjį kreditą teikiančių įstaigų vidutiniškai skolinasi apie 1600 litų. Prekių pirkimui išsimokėtinai imama suma vidutiniškai siekia 1400 litų. Tuo tarpu iš greitųjų kreditų bendrovių klientai vidutiniškai skolinasi 420 – 480 litų [3].

Pablogėjus Lietuvos ekonominei situacijai, didelei daliai žmonių netekus darbo, aktuali problema tapo ir blogų paskolų klausimas.

  • Microsoft Word 66 KB
  • 2011 m.
  • 16 puslapių (3486 žodžiai)
  • Universitetas
  • Donatas
  • Kreditai. Teigiami ir neigiami aspektai
    8 - 1 balsai (-ų)
Kreditai. Teigiami ir neigiami aspektai. (2011 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kreditai-teigiami-ir-neigiami-aspektai.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 23:32
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo