Kreditas ir kredito sistema skaidrės


Kreditas ir kredito sistema. 4 tema. Kreditas ir kredito sistema. Kreditas ir kredito sistema. komercinių bankų funkcijos. Kreditas ir kredito sistema. komercinių bankų funkcijos-atsiskaitymų funkcija. KREDITAS IR KREDITO SISTEMA. Komercinių bankų funkcijos-indėlių priėmimo funkcija. Kreditas ir kredito sistema. komercinių bankų funkcijos-kreditavimo funkcija. Kreditas ir kredito sistema. komercinių bankų funkcijos- kitos funkcijos. Palūkanų apskaičiavimas. Uždavinys. Įmonė įsigyja valiutos pasirinkimo sandorį pirkti 25 000 dolerius už litus. Uždavinys. Įmonė įsigyja valiutos pasirinkimo sandorį parduoti 25 000 dolerius už litus. Uždavinys. Įmonė įsigyja valiutos išankstinį sandorį pirkti 25 000 dolerius už litus.


Ši tema jums padės suprasti kredito esmę ir būtinumą kredito funkcijas ir principus kredito formas ir rūšis skolinto kapitalo kainą ir palūkanas kredito sistemą, jos veikimą Lietuvos banką ir jo funkcijas komercinių bankų operacijas kredito teikimo sąlygas.

Kredito būtinumą apsprendžia: prekinė gamyba ir su ja susiję mainai pinigai, esantys kaip mokėjimo priemonė.

Kredito esmę negalima išreikšti vien iš kreditoriaus ar kredito gavėjo pusės. Šiuose santykiuose dalyvauja ir kreditorius ir kredito gavėjas- debitorius. Kredito judėjimą galima pavaizduoti formule: Kredito resursai - Kredito gavimas - Kredito naudojimas - Kredito grąžinimas.

Pagrindiniai kredito principai yra šie: tikslinis kredito pobūdis grąžintinumas mokėjimo terminuotumas apdraudimas kontrolė.

Nuo kredito tikslų ir funkcijų priklauso konkrečios jo formos. Šiuo metu yra tokios kredito formos: prekinė piniginė.

Kredito rūšys priklauso nuo klasifikavimo kriterijų. Svarbiausi klasifikavimo kriterijai yra: susitarimo būdas apdraudimo būdas kredito terminai palūkanų rūšys gavėjas ir skolinimosi tikslas susidarymo vietą.

Pagal susitarimo būdą kreditai klasifikuojami į: piniginius prekinius Piniginis kreditas: tiesioginis bankinis, overdraftas, kreditinė linija, kredito kortelės, vekseliai, obligacijos, faktoringas, forfeitingas. Prekinis kreditas: komercinis kreditas lizingas.

Pagal apdraudimo būdą kreditai gali būti: neapdrausti apdrausti Kreditai apdraudžiami: hipoteka įkeičiant turtą garantija laidavimu draudimu.

Pagal terimus kreditai gali būti: iki pareikalavimo terminuoti Terminuoti kreditai: trumpalaikiai vidutinės trukmės ilgalaikiai.

Pagal palūkanų rūšis kreditai gali būti: paprastųjų sudėtinių fiksuotųjų kintamųjų palūkanų kreditai.

  • Finansai Skaidrės
  • MS PowerPoint 178 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 92 puslapiai (3762 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jonas
  • Kreditas ir kredito sistema skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Kreditas ir kredito sistema skaidrės. (2016 m. Vasario 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/kreditas-ir-kredito-sistema-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:05
×