Kredito prievolių įvykdymo užtikrinimas


Kredito prievolių įvykdymo užtikrinimas. Darbo tikslai. Apibūdinti, kas yra Kredito prievolių įvykdymo užtikrinimas. Prievolių įvykdymo užtikrinimo esmę sudaro tai. Garantijų rūšys. Ne viso kredito garantijos – suteikiamos viešojo sektoriaus projektams finansuoti. Garantijos. Papildoma trečiojo asmens. Laidavimas. Sutartis, pagal kurią laiduotojas už atlyginimą ar neatlygintinai įsipareigoja atsakyti kito asmens kreditoriui. Debitorių sąskaitos. Debitorius – juridinis. Įkaitai. Įkaitas (Kredito ir finansų įstaigos) - (pvz. Įkeičiamo turto rūšys (hipoteka) ir patikimumas. Priverstinė Sutartinė Paprastoji Jungtinė Svetimo daikto Maksimalioji Bendroji Sąlyginė. Įkeičiamo turto draudimas. Draudžiamieji objektai gyvenamosios paskirties patalpos.

Apibūdinti, kas yra: Kredito prievolių įvykdymo užtikrinimas; Garantijos; Laidavimai; Debitorių sąskaitos; Įkaitai; Įkeičiamo turto rūšys ir patikimumas; Įkeičiamo turto draudimas.

Ne viso kredito garantijos – suteikiamos viešojo sektoriaus projektams finansuoti, kai skolintojas nesutinka gana ilgam laikotarpiui prisiimti vyriausybės įsipareigojimų nevykdymo rizikos. Šioms garantijoms sumažinama skolinimosi kaina. Politiką remiančios garantijos – suteikiamos tai paskolos daliai, kurią šalis narė gauna iš privataus užsienio kreditoriaus struktūrinei, socialinei politikai bei reformoms remti.

Papildoma trečiojo asmens prievolė; Garantiją suteikiantis juridinis asmuo turi turėti tokią teisę, t. y. ji turi būti numatyta jo įstatuose. Bankas įsitikina, ar juridinis asmuo turi pakankamai turto, kad galėtų sugrąžinti paskolą ir vykdyti visus su paskola susijusius įsipareigojimus už paskolos gavėją, jei iš jo to būtų pareikalauta.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 42 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (372 žodžiai)
  • Agnė
  • Kredito prievolių įvykdymo užtikrinimas
    10 - 9 balsai (-ų)
Kredito prievolių įvykdymo užtikrinimas. (2015 m. Vasario 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/kredito-prievoliu-ivykdymo-uztikrinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 04:03
×