Kredito rizikos valdymas kredito unijoje


Įvadas. Rizikos valdymas teoriniu aspektu. Rizikos samprata ir jos valdymo ypatumai. Kredito rizika ir jos valdymas. Kredito rizikos valdymas kredito unijoje „Giminėlė“. Kredito unijos „ Giminėlė“ veiklos apibūdinimas. Kredito rizikos valdymas kredito unijoje „Giminėlė“. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

Po šių unijų bankroto, Lietuvos bankas sustiprino kredito unijų priežiūrą. Ne tik Lietuvos banko, bet ir žmonių pasitikėjimas kredito unijomis sumažėjo. Kredito unijos „Giminėlė“ veiklą kontroliuoja ir prižiūri ne tik Lietuvos bankas, bet ir Lietuvos centrinė kredito unija, tai sustiprina unijos stabilumą.

Kiekvienos kredito įstaigos pagrindinis efektyvios veiklos bruožas – rizikavimas ir tinkamas rizikos valdymas. Svarbu nesistengti visiškai išvengti rizikų, tai neįmanoma, bet tinkamas jas vertinti ir valdyti.

Tyrimo objektas – kredito rizikos valdymas kredito unijoje.

Tyrimo problema – tinkamas kredito unijos kredito rizikos valdymo priemonių pasirinkimas.

Tyrimo metodai - teisinių ir kredito unijos dokumentų, mokslinės literatūros, internetinės medžiagos ir statistinių duomenų analizė

Darbo tikslas – išanalizuoti kredito rizikos valdymo teorinius aspektus ,bei įvertinti kredito unijos ,,Giminėlė“ kredito rizikos valdymo sistemą.

Baigiamojo darbo uždaviniai, iškelti remiantis suformuotu tikslu:

1.Išanalizuoti kredito įstaigų rizikų ypatumus;

2.Ištirti kredito rizikos valdymo ypatumus ;

3. Apibūdinti kredito unijos „Giminėlė“ veiklą ir pagrindinius veiklos rodiklius;

4. Išanalizuoti kredito unijos „Giminėlė“ kredito rizikos valdymo metodus.

  • Ekonomika Bakalauro darbas
  • Microsoft Word 110 KB
  • 2014 m.
  • 35 puslapiai (8079 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eglė
  • Kredito rizikos valdymas kredito unijoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Kredito rizikos valdymas kredito unijoje. (2014 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/kredito-rizikos-valdymas-kredito-unijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 22:42
×