Kredito suteikimo procedūra fiziniams asmenims


Lentelių ir paveiklsų sąrašas. Įvadas. Kredito esmė ir reikšmė. Kredito samprata. Kredito įstaigos Lietuvoje. Fiziniams asmenims teikiamų kreditų rūšys ir formos. Fizinių asmenų kreditavimo pagrindai. Fiziniams asmenims teikiamų kreditų formos ir rūšys. Dažniausiai išduodami kreditai fiziniams asmenims. Būsto kreditas. Vartojimo kreditas. Fizinių asmenų kreditavimo ab dnb, ab „Swedbank“ ir ab seb bankuose analizė. Būsto paskolos suteikimas. Vartojimo paskolos suteikimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas: Išanalizuoti kredito suteikimo procesą fiziniams asmenims.

Darbo objektas: Lietuvos kredito įstaigų teikiami kreditai fiziniams asmenims.

Darbo uždaviniai:

1.Teoriškai pagrįsti kredito esmę ir reikšmę.

2. Išanalizuoti fiziniams asmenims teikiamų kreditų rūšis ir formas.

3.Atlikti fiziniams asmenims teikiamų kreditų AB DNB, AB „Swedbank“ ir AB SEB bankuose palyginamąjį tyrimą.

Lietuvoje pirmosios kredito bendrovės atsirado devyniolikto amžiaus septintajame dešimtmetyje, panaikinus baudžiavą. Pagrindinė jų atsiradimo priežastis buvo tai, kad ir žemvaldžiai, ir ūkininkai vis dažniau ėmė naudoti pinigus kasdieniame gyvenime, nes valdžia ne tik reikalavo mokėti išperkamąjį žemės mokestį, bet ir atleistiems nuo baudžiavos ūkininkams uždėjo kitus mokesčius. Taigi, reikėjo pinigų, o vieninteliai skolintojai, vadinamieji lupikautojai, reikalavo didelių palūkanų. Esant tokioms aplinkybės kūrėsi ilgalaikio kredito įstaigos – Valstybinis ūkininkų žemės bankas, Valstybinis bajorų žemės bankas, bei smulkaus, arba personalinio kredito įstaigos, kurioms priklausė taupmenų skolinamosios bendrovės, kredito bendrovės bei bendruomenių taupmenų skolinamosios kasos.

  • Microsoft Word 88 KB
  • 2015 m.
  • 24 puslapiai (5807 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rita
  • Kredito suteikimo procedūra fiziniams asmenims
    9.7 - 3 balsai (-ų)
Kredito suteikimo procedūra fiziniams asmenims. (2015 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kredito-suteikimo-procedura-fiziniams-asmenims.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 09:52
×