Krepšinio aikštelės atnaujinimo projektas


Įvadas. Projekto idėja ir tikslas. Projekto idėjos apibūdinimas. Projekto įgyvendinimo vieta ir laikas. Patirčių analizė. Smart analizė. Ssgg analizė. Projekto planas. Darbų išskaidymo struktūra (wbs). Darbų tinklinė diagrama. Darbų trukmės bei tarpusavio priklausomybės. Materialieji ištekliai ir jų kainos. Žmogiškieji ištekliai, jų apmokėjimo būdai ir įkainiai. Projekto tvarkaraštis. Projeko biudžetas. Projekto finansavimo šaltiniai. Projekto rizikos. Kokybės valdymas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.


Projektas – tai laikina veikla, turinti tikslų pradžios ir pabaigos momentą, priskirtus išteklius. Projektus dažnai atlieka įvairios organizacijos, savivaldybės, taip pat įvairūs projektai daromi įmonės viduje, bei naujai besikuriančiose įmonėse. Projektas padeda įgyvendinti naujas idėjas, patobulinti jau esamas sritis, sukurti naujus gaminius, bei atnaujinti senus.

Lietuvoje, kaip žinoma, yra populiarus krepšinis. Beveik kiekviena mokykla, kolegija, universitetas ar kitos mokymo įstaigos turi savo krepšinio aikšteles, tačiau dauguma iš jų yra apleistos. Dauguma žmonių norėtų fiziškai pajudėti, pasportuoti bei gerai praleisti laiką su draugais, tačiau apleistos krepšinio aikštelės negali suteikti tokių sąlygų, vartotojų norams patenkinti. Todėl šiame darbe aprašysiu vienos iš aikštelių atnaujinimo projektą, kuris padės pritraukti daugiau jaunimo sportuoti bei praleisti kuo geriau laiką, ne tik jaunimui bet ir vyresniojo amžiaus žmonėms.

Darbo tikslas – aprašyti ir išanalizuoti krepšinio aikštelės atnaujinimo projektą.

Apibūdinti projekto idėją, įgyvendinimo vietą ir laiką.

Atlikti SSGG ir SMART analizę.

Aprašyti žmogiškuosius ir materialiuosius išteklius.

Projekto įdėja yra krepšinio aikštelės atnaujinimas. Šia įdėja įgyvendindami stengsimės senąją krepšinio aišktelę atnaujinti, taip pritraukdami daugiau jaunimo sportuoti, taip pat sumažinti tikimybę susižaloti užsiimant sportu, tai įgyvendinti turėtų padėti nauja aikštelės danga. Projektą įgyvendinti padės Europos sąjunga, kuri suteiks reikiamų lėšų, medžiagoms bei darbininkams už darbą sumokėti.

Projektas bus įgyvendinamas Alytuje, lauko g. 5. Kadangi aikštelė yra nusidėvėjusi užtruksime daugiau laiko ją sutvarkyti. Bet samdydami įmonę, uždėti naują dangą, bei pasitelkę samdomus bei nuolatinius darbininkus ir pirkdami reikalingiausias medžiagas, projektas, jeigu viskas vyks sklandžiai, turėtų vidutiniškai užtrukti apie 32 dienas nuo projeto pradžios. Projekto pradžia 2015 metų gegužės 4 dieną. Tada bus paskelbiama krepšinio aikštelės atnaujinimo darbo pradžia.

SMART analizė padeda projekto tikslą sustiprinti išskiriant projekto stipriąsias savybes, pabrėžti jo unikalumą. Šio projekto tikslas yra atnaujinti krepšinio aikštelę.

Turint tikslą galima atlikti SMART analizę:

“specific”- krepšinių aikštelių Lietuvoje yra begalės, tačiau atnaujinus aikštelę sukursime unikalų aikštelės įvaizdį, taip pat pritrauksim daugiau naudotojų;

“measurable” – krepšinio aikštelės atnaujinimo išlaidas, laiką, galima išmatuoti, tačiau reikia paskaičiuoti ir visas galimas išlaidas susisujusias su projekto įgyvendinimu;

“achievable” – uždaviniai tikslui pasiekti yra aiškūs, kiekvienam priskirti asmenys;

“realistic” – išteklių atžvilgiu krepšinio aikštelės atnaujinimas įmanomas, žinių taip par yra nemažai, tačiau daug reikės išmokti projekto įgyvendinimo metu;

“timebound” – krepšinio aikštelės atnaujinimo projekto įvykdymas per mėnesį yra realistiškas, darbams skiriamas papildomas laikas.

Darbų išskaidymo struktūra (WBS) – projektų valdymo įrankis, kurio siekis yra suskirstyti projekto darbus į kuo mažesnius komponentus. Atskirus darbus taip pat sudaro elementai, kurie gali būti produktai, duomenys ar paslaugos, bei kitas jų derinys. WBS taip pat suteikia reikalingą, išsamų išlaidų apskaičiavima ir kontrolę bei tai yra suderina tai su tvarkaraščio kūrimu ir kontrole. Visa diagramą galime matyti 1 diagramoje – darbo išskaidymo struktūra./

1. Suoliukai – dauguma jaunimo pasportavę nori pailsėti, todėl aikštelėje pastatysime suoliukus. Tai atsieis 120 eurų.

2. Šiukšlinės – aplinkos tvarkumui bus samdomi žmonės, bet dėl aplinkos švarumo bus pastatytos šiukšlinės. Kurių kaina iš viso 75 eurai.

3. Krepšinio aikštelėje yra reikalingos linijos, todėl pirksime dažų su kuriais dažysime linijas. Dažų kaina 50 eurų už vieneta. Kadangi mums reikės net dviem pusėms, todėl pirksime du – tai kainuos 100 eurų.

4. Betonas – skylių tvarkymui bei pagrindo paklojimui prieš klojant pagrindinę dangą reikės betono. Tai kainuoja 40 Eurų už vienetą.

  • Microsoft Word 111 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3777 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simonaaa
  • Krepšinio aikštelės atnaujinimo projektas
    10 - 5 balsai (-ų)
Krepšinio aikštelės atnaujinimo projektas. (2016 m. Vasario 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/krepsinio-aiksteles-atnaujinimo-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 17:54
×