Krepšinio mokomieji žaidimai


Tikslas sužinoti kokie yra mokomieji žaidimai 5x. Įvadas. Krepšinis – komandinė sporto šaka. Grupinai kamuolio perdavimų pratimai. Traukinys. Žaidėjai paskirstyti į dvi, tris komandas. Žvaigždutė. Žaidėjai suskirstyti į komandas. Parengiamieji pratimai judant. Perdavęs kamuolį, žaidėjai bėgdami vėl jį sugauna. Užimk kampą. Žaidėjai su kamuoliais stovi aikštės kampuose. Kamuolio varymo pratimai. Kamuolio varymo estafetė. Žaidėjai turi po kamuolį. Suskirstyti į dvi komandas sustoja. Grupiniai varymo ir metimų pratimai. Parengiamieji pratimai. Žaidėjai suskirstyti į dvi komandas. Slalomas pusėje aikštės. Dvi žaidėjų komandos stovi, kaip parodyta paveikslėlyje. Literatūra. Stonkus S.

Tikslas: sužinoti kokie yra mokomieji žaidimai 5x5, bei aptarti jų teisėjavimą. Uždaviniai: Supažindinti su mokomaisiais žaidimais 5x5. Aptari teisėjavimą.

Traukinys. Žaidėjai paskirstyti į dvi, tris komandas, sėdi voromis, kamuolį turi paskutinis žaidėjas. Po ženklo kamuolys virš galvos perduodamas pirmyn. Kiekvienas perdavęs kamuolį, turi kuo greičiau bėgti pirmyn, atsisėsti voros priekyje, kad nenutrūktų kamuolio judėjimas pirmyn, laimi komanda pirmoji pasiekusi nustatytą vietą. (1).

Žvaigždutė. Žaidėjai suskirstyti į komandas, kuriose nelyginis žaidėjų skaičius, kamuolys perdavinėjamas priešais stovintiems žaidėjams (šalia stovinčiam perduoti negalima). (1).

Užimk kampą. Žaidėjai su kamuoliais stovi aikštės kampuose, du – baudų metimo apskritimuose. Aikštės kampuose esantys žaidėjai, varydami kamuolį, turi pakeisti savo buvimo vietą, po mokytojo ženklo. Tuo pat metu du žaidėjai, išbėgę iš savo apskritimų, stengiasi užimti vietą kuriame nors aikštės kampe. Žaidėjas, likęs be vietos, stojasi į baudų metimo apskritimą ir žaidimas pradedamas iš naujo. (2).

  • Kūno kultūra Skaidrės
  • MS PowerPoint 470 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (438 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Krepšinio mokomieji žaidimai
    10 - 7 balsai (-ų)
Krepšinio mokomieji žaidimai. (2015 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/krepsinio-mokomieji-zaidimai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 21:46
×