Krepšinio pamoka ir žaidimo greitumas


Kūno kultūros aprašymas. Metimas į krepšį kaire ir dešne ranka. Tritaškio žaidimas. Įvairių krepšinio veiksmų derinimo žaidimai. Greičio žaidimas. Koordinacijos ir lavinimo žaidimas. Prasiveržimo lavinimo pratimas.


Žaidimas žaidžiamas dviejomis komandomis. Komanda išsirikiuoja prie baudos linjos. Stovi už nugaros. Pirmas narys gauna kamuolį ir nusitaikydamas, neskubėdamas meta į krepšį. Po metimų nueina į baudų aikštelė atsistoji priešais krepšinį ir meta dešne ir kaire ranka. Pirmasis narys pataikes ( nepataikes) padavinėja kamuolius savo nariams. Kiekvienas komandos narys turi du metimus. Pabaigusi komanda sumesti, suskaičiuojami pataikymų skaičius. Ta komanda laimės, kuri pataikys iš baudų ir baudos aikštelės daugiausiai. Pralaimėjusi komanda atlieka du pagreitėjimus mušinėdami kamuolius kaire ir dešne ranka per visą salę.

Žaidime dalyvauja dvi komandos. Pirmos komandos išsirikiuoja prie baudos linijos. Po viena iš komandos eina į baudos aikštelę, pasiima kamuolį ir meta kairės pusės baudos aikštelėj kaire ranka. Po to pereina į dešnę baudos aikštelės pusę ir daro metima su dešne ranka. Patartina pataikyti nuo lentos. Galimi 4 metimai su kaire ir dešne ranka. Po metimų perduoda kamuolį savo komandos draugui.

Krepšinio pamoka ir žaidimo greitumas. (2015 m. Kovo 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/krepsinio-pamoka-ir-zaidimo-greitumas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:29