Krepšinis referatas (2)


Kūno kultūros referatas. Įvadas. Krepšinio žaidimo pradžia. Krepšinio raida pasaulyje. Krepšinio raida Lietuvoje. Taisyklės. Inventorius. Krepšinis laisvalaikiu. Išvados.


Pagal išnagrinėtus literatūros šaltinius galima teigti, kad krepšinis nuo savo atsiradimo iki šių dienų ištobulėjo ir pritraukė daugybę žaidėjų ir sirgalių visame pasaulyje.

Lietuvoje pradėjęs savo kelią nelengvai , vis labiau plėtojosi dėka sporto draugijų. Labai didelį indėlį įnešė Lietuvos krepšiniui Amerikos, krepšinio gimtinės, lietuviai, kaip antai P.Lubinas. Taip pat labai svarbus buvo Kūno kultūros rūmų vaidmuo. Laibai didelę įtaką krepšinio populiarumui Lietuvoje turėjo 1937 m. Europos vyrų čempionatas, kuriame lietuviai nugalėjo.Susidomėjimas dar labiau padidėjo po 1938 m.Europos moterų ir 1939 m. vyrų čempionatų.Reziumuojant, galima sakyti, kad Lietuva ne be reikalo yra vadinama krepšinio šalimi , nes jau nuo pat krepšinio atsiradimo Lietuvoje jis yra aukšto lygio, pasiekta didelių laimėjimų.

Krepšinis referatas (2). (2014 m. Balandžio 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/krepsinis-referatas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 02:23