Krikščionybė Kristaus misija


Krikscionybes misija. Kalbejimo planas misija sibiras izanga. Kursinis darbas kristus.

Įvadas. Krikščionybė. Krikščionybė ir filosofija. Krikščionybė lietuvoje. Dievas kaip meilė. Krikščionybės esmė. Kristaus misija. Kristaus kilmė. Socialinis ir religinis kristus. Išvados. Literatūra.

Religija remiasi esminiu skirtumu tarp žmogaus ir gyvulio - gyvuliai neturi religijos. Sąmonė yra skirtina žmogaus savybė. Gyvulys jaučia,be abejo,patį save,bet jis niekada nesuvokia savo rūšies.

Tikrasis žmogus yra mąstanti, mylinti ir valinga būtybė. Dieviškoji trejybė pačiame žmoguje, iškelianti jį virš atskiro žmogaus, yra proto, meilės ir valios vienovė, šios galios suteikia žmogui dvasią, sąlygoja ir valdo jį – tai dieviškos, absoliučios jėgos, ir joms visiškai neįmanoma pasipriešinti.

Religija eina priekyje filosofijos ir žmonijos. Dievo supratimas yra žmogaus savimonė, Dievo pažinimas – savęs pažinimas. Dievas ir žmogaus dvasia, siela, širdis apibūdina vienas kitą. „Dievas nėra tikrovė anapus žmogaus ir pasaulio .Dievas yra subjektyviausia ir nuosaviausia žmogaus esmė. Ką žmogus sako apie Dievą,ištikrųjų jis sako apie save patį. “ L. Fojerbachas. Religijoje, ypač krikščionių, atsiskleidžia žmogaus ir jo esmės santykis, nes dieviškąją esmę sudaro žmogiškoji esmė, iš kurios pašalintas kūniškas ribotumas ir kuri tampa objektu.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (2550 žodžiai)
  • Krikščionybė Kristaus misija
    10 - 3 balsai (-ų)
Krikščionybė Kristaus misija. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/krikscionybe-kristaus-misija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 00:18
×