Krikščionybė skaidrės Krikščionybės atsiradimas ir plitimas


Krikščionybės atsiradimas skaidrės. Krikščionybės atsiradimas ir plitimas konspektas. Krikščionybė nuo atsiradimo iki išplitimo skaidrės. Krikščionybės plitimas iki islamo atsiradimo. Krikscionybes skaidres.

Krikščionybės atsiradimas ir plitimas i tūkstantmečio i pusėje. Pagrindinė užduotis. Klausydami mokytojų aiškinimo, nagrinėdami rašytinius šaltinius, vadovėlio medžiagą, diskutuodami, išsiaiškinsite, kaip ir kodėl. I-ojo tūkstantmečio pirmoje pusėje atsirado ir paplito krikščionybė. Krikščionybės atsiradimas tai su jėzaus asmeniu neatsiejamai susijęs faktas. Šis įvykis žymi mūsų eros pradžią, nes su jėzaus gimimu prasidėjo nauja dievo ir žmonijos bendravimo era. Kad suprastume jėzų kaip dievo sūnų, kurio misija. Jėzus, visatos valdovas, nesilaikė savo prigimties didybės ir gimė betliejuje, prakartėlėje, o ne karaliaus rūmuose, kur gimsta žemiški karaliai. Jėzus, visatos valdovas, nesilaikė savo prigimties didybės ir gimė betliejuje, prakartėlėje, o ne karaliaus rūmuose, kur gimsta žemiški karaliai. Senojo testamento knygos suskirstytos į grupes. Naujojo testamento knygos. Jėzaus kristaus mokymo ir krikščionybės reikšmė žmonijos istorijai. Kuo buvo patraukli krikščionybė tūkstantmečio pradžioje? Kodėl krikščionys buvo persekiojami? Iš konstantino milano edikto. Iš teodosijaus i tesalonikoje išleisto tikėjimo edikto. Ar šiandieninei visuomenei svarbios krikščioniškos vertybės?
  • Tikyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 793 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai
  • Gimnazija
  • Paulius
  • Krikščionybė skaidrės Krikščionybės atsiradimas ir plitimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Krikščionybė skaidrės Krikščionybės atsiradimas ir plitimas. (2013 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/krikscionybe-skaidres-krikscionybes-atsiradimas-ir-plitimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:16
×