Krikštatėvis


Krikštatėvis. „Krikštatėvis“ tai. Autoriai. Istorija. Title. Viena scena buvo nufilmuota su tikra arklio galva.  . Garsioji scena su glostoma kate buvo tiesiog improvizuota filmavimo aikštelėje. Muzika. Ko aš išmokau? Įvertinimas. Kodėl skaityti?

1969m. pasirodęs kriminalinis romanas. 1972m. tuo pačiu pavadinimu išleistas filmas.

Knygos atorius – JAV Filmą režisavo taip pat rašytojas Mario Puzo. amerikietis Francis Ford Coppola.

Pagrindinis veikėjas – Donas Korleonė. Filme jį įkūnija aktorius Marlon Brando. Išmintingas, įtakingas, lojalus mafijos tėvas iš Italijos. Pagarbiai kitų vadinamas Krikštatėviu. Puikus Marlon Brando vaidmuo įvertintas „Oskaru”, kurio aktorius atsisakė.

Pagrindinis veiksmas vyksta Niujorke, 1945m. Pasakojama italų mafijos, Korleonių šeimos istorija. Knygos ir filmo dialogai praktiškai nesiskiria – vartojami net tokie patys žodžiai. Knyga – 424 psl. Filmas – 175 min. Yra antroji bei trečioji dalys.

Niekada neaptarinėk Šeimos reikalų. Įsitikink, kad dokumentuose yra tavo parašas, o ne smegenys ant jų. Venk asmeniškumų - dažniausiai tai tik verslas. Moterys iš Sicilijos yra pavojingesnės nei ginklai. Rankas įsikišk į kišenes taip, lyg turėtum ginklą - tau viskas bus gerai. Niekuomet neaptarinėk reikalų prie vaikų. Moterys ir vaikai gali būti nerūpestingi, bet ne VYRAI.

  • MS PowerPoint 2043 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (467 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kotryna
  • Krikštatėvis
    10 - 4 balsai (-ų)
Krikštatėvis. (2015 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/krikstatevis.html Peržiūrėta 2019 m. Spalio 23 d. 21:31
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema