Kriptografija Aritmetika baigtiniuose laukuose


Informatikos laboratorinis darbas. Aritmetika baigtiniuose laukuose. Darbo tikslas išstudijuoti baigtinių laukų generavimą bei operacijų ir elementų savybes juose. Sudėties operacijos algoritmas. Daugybos operacijos algoritmas. Tiesioginio kėlimo laipsniu algoritmas. Kėlimo kvadratu ir dauginimo algoritmas. Kėlimo laipsniu algoritmas. Skaičiaus kėlimas laipsniu. Elemento x apskaičiavimo algoritmas. Rezultatai gauti įvykdžius algoritmą elementasy. Elemento z apskaičiavimo algoritmas. Išvados. Literatūra.


Naudodamiesi funkcija ¬GenPirm (varianto numeris, 5 ir 10) sugeneruokite pirminius skaičius p_1 ir p_2. Sudarykite baigtinį lauką GF(p_1) ir sudarykite funkcijas GFpSudetis ir GFpDaygyba, kurios apskaičiuotų sudėties ir daugybos operacijų su visais elementais lenteles. Iš lentelių nustatykite neutraliuosius elementus. Koks pagrindinis skirtumas tarp GF(p_1) ir GF(p_2)?

Kriptografija Aritmetika baigtiniuose laukuose. (2013 m. Sausio 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/kriptografija-aritmetika-baigtiniuose-laukuose.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 01:56