Kristupas Kolumbas


Kristupas kolumbas skaidres. K.kolumbas skaidres. Renesanso asmenybės kolumbas. Krispupas kolumbas skaidres. Kolumbas, skaidres. Kristupas kolumbas + referatas.

Didžiuliai šiaurės amerikos plotai prieš kolumbui atrandant ameriką buvo labai retai gyvenami. Ten gyveno tik dvidešimtadalis indėnų. Literatūra. Didžiuliai šiaurės amerikos plotai prieš kolumbui atrandant ameriką buvo labai retai gyvenami. Ten gyveno tik dvidešimtadalis indėnų. Spalio 12-oji Jungtinėse Amerikos Valstijose yra nacionalinė šventė. Tą diena 1492 metais Kolumbas išvydo Naująjį Pasaulį. Manydamas, kad atplaukė į Indiją, vietos gyventojus praminė indios – indėnais. Pavadinimą “Amerika” naujasis kontinentas gavo gerokai vėliau – nuo keliautojo Amerigo Vespučio vardo. Kristupas Kolumbas (1451 – 1506). Jaunystėje plaukiojo su piratais ir įgijo patyrimo. Kolumbas išstudijavo daugybę žemėlapių, planų, kelionių aprašymų ir priėjo išvadą, kad, jei Žemė apvali, plaukiant į vakarus galima pasiekti Indiją. Galimas daiktas, kad šitie Kolumbo žodžiai ir minėtojo kunigo Ramono Panės sarašytos žinios paskatino katalikų aukštuosius dvasininkus ir Bažnyčią kuogreičiau paskelbti, jog indėnai yra žmonės. Šiandien mums tai skamba neįtikimai, bet kadangi Biblijoje nieko nepasakyta, kaip atsirado “raudonodžiai”, iš pradžių labai abejota, ar išvis galima juos laikyti žmonėmis.

Did˛iuliai

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2010 m.
  • 5 puslapiai (938 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dovydas
  • Kristupas Kolumbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kristupas Kolumbas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kristupas-kolumbas.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 09:40
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo