Kritinės situacijos šeimoje analizė


Bendra informacija apie šeimą. Situacijos apibūdinimas. Situacijos analizė. Rekomendacijos. Pagalba. Literatūra.


Vyras – Petras, 48 metai, dirbantis. Išsilavinimas – profesinis. Profesija – suvirintojas.

Moteris – Giedrė, 46 metai, dirbanti. Išsilavinimas – profesinis. Profesija – siuvėja.

Laura, 14 metų mergaitė, mokykloje buvo pakviesta pas socialinę darbuotoją dėl panaudoto pykčio prieš mokytoją ir kitus klasės draugus. Mergaitė gyvena kartu su tėvais, nesenai mirė jos vyresnysis brolis. Susirūpinusi klasės auklėtoja kreipėsi į socialinę pedagogę.

Socialinė pedagogė žino, kad mergaitės blogas elgesys pasireiškė todėl, kad įvyko nelaimė jos šeimoje ir ji neteko brolio. Po to laiko Laura tapo mažai bendraujanti, prasidėjo nesutarimai tarp jos ir bendraklasių. Matomai pyktis ir kiti pasikeitimai kilo dėl netekties šeimoje.

Socialinė pedagogė įtraukė klasės auklėtoja, klasės vadovę, dėl Lauros iškilusių problemų. Norėjo išsiaiškinti ar labai pasikeitė mergaitės elgesys, bendravimas su kitais ir ar pakito pažymiai. Socialinė pedagogė bando išsiaiškinti mergaitės santykius su tėvais. Laura kaip ir kiti šeimos nariai sunkiai išgyvena netektį, tėtis pasak Lauros mažai bebūna namie, o jei grįžta dažnai barasi su mama, mama visada susirūpinusi ir matosi, kad kenčia, dažnai verkia ir negali susitaikyti su sūnaus netektimi. Laurai, taip pat sunku, kad brolio nebėra, taip pat sunku matyti, kaip kenčia ir nesutaria tėvai. Vėliau socialinė pedagogė įtraukia ir tėvus dėl Lauros situacijos mokykloje.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (934 žodžiai)
  • Universitetas
  • As
  • Kritinės situacijos šeimoje analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Kritinės situacijos šeimoje analizė. (2017 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/kritines-situacijos-seimoje-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 09 d. 19:48
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo