Krizinių situacijų valdymas Fotostudija


Krizes civ ir tikimybe. Krizine situacija darbe. Tp://search.tb.ask.com/search/ggmain.jhtml?searchfor=civ krizines situacijos nustatymas.

Krizinių situacijų valdymo. Rašto darbas. Organizacijos pristatymas. Organizacijoje įvykusi krizinė situacija. CIV nustatymas. Tikimybės nustatymas. Krizės vystymosi stadijos. Išvados.

Kievienoje įmonės vystymosi stadijoje, veiklos srityje pasitaiko nemaža standartinių ir specifinių tik šiai įmonei problemų, kurių nesprendžiant gali susiklostyti rizikinga situacija. Rizikos visada stengiamasi išvengti, tačiau reikia matyti ir teigiamą rizikos pusę. Rizika suteikia galimybę iš naujo įvertiti nusistovėjusį mąstymą, elgseną, siekiamus tikslus, naudojamas priemones. Tai yra signalas, kad reikia naujos orientacijos, kuri užtikritų didesnį įmonės efektyvumą, naujos įmonės vizijos formavimą, kūrybiškumo, iniciatyvos, inovacijų protrūkį.

Nesėkmingai dirbanti ir nesugebanti tinkamai pasirinkti įmonė turi kuo greičiau likviduotis:

Neefektyviai dirbanti organizacija, nemokanti prisiderinti prie aplinkos, nesugebanti keistis įmonė parduodama, atitenka kitam šeimininkui: atsiranda reikalingų lėšų jai pertvarkyti, užtikrinamas efektyvus darbas. Šiuo atveju neigiamų pasėkmių buvo nemažai, tačiau bankroto buvo išvengta.

Podromalinė – pirmieji krizės ženklai įspėjantys apie krizę buvo klientų sumažėjimas dėl sumažėjusio poreikio.

Ūmi – organizacija šioje stadijoje ėmė matyti klientų mažėjimą. Organizacija yra labiausiai veikiama dėl naujų technologijų diegimo.

Atomazga. Foto studija „fuji“ ėmėsi priemonių, kad prisiviliotų daugiau klientų. Priemonės buvo šios: įdiegė skaitmeninę fotolaboratoriją, daugiau lėšų skyrė reklamai apie įdiegusią naujovę, taip pat daugiau dėmesio skyrė apklausai. Be abejo, įmonė tikisi sulaukti didesnių klientų srautų ir pakelti apyvartą.

  • Microsoft Word 64 KB
  • 2016 m.
  • 5 puslapiai (862 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovydas
  • Krizinių situacijų valdymas Fotostudija
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Krizinių situacijų valdymas Fotostudija. (2013 m. Gruodžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/kriziniu-situaciju-valdymas-fotostudija.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 10:21
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo