Kroatija istorijos projektas


Kroatija. Valstybė 1991 m. birželio 25 d. paskelbusi savo nepriklausomybę Jugoslavijai. Kroatija yra Europos. Kroatijos Respublika (Kroatija) – valstybė Europoje. Geografija (šitie pavadinimai BUS trinami). Kroatija galima rasti. Turistinės vertybės. Kroatijoje yra daug žmogaus rankų neliestos gamtos. Kroatijos miestai Dubrovnikas. Istorija. Kroatai Balkanuose apsigyveno. Per visą istoriją dėl jos geografinės padėties šalis buvo skirtingų kultūrų susidūrimo vieta. Valdant Trpimirovičių dinastijai apie 850 m. Pirmiausia Kroatija buvo Romos imperijos dalis. Pasiekimai. Kroatai gali girtis išradę kaklaraiščius ir išvedę dalmantinų veislę. Kadangi Kroatija yra. Apibendrinimas. Taigi Kroatija yra.


Valstybė 1991 m. birželio 25 d.

Kroatija yra Europos valstybė, visai neseniai įstojusi į ES (2013-07-01). Turi savo valiutą – Kroatijos kuną (HRK), kalba savo, kroatų, kalba.

Kroatija galima rasti pietų Europoje, Adrijos jūros šiaurėje. Kroatija ribojasi su : Slovėnija, Bosnija ir Hercegovina, Vengrija, Serbija ir Juodkalnija.

Kroatijoje yra daug žmogaus rankų neliestos gamtos, daug uolų, urvų, kalnuotų vietovių. Negalima pamiršti ir senosios kultūros palikimo, kuris yra gan gausus.

Kroatai gali girtis išradę kaklaraiščius ir išvedę dalmantinų veislę. Kaklaraiščius pasauliui parodė kroatų kariai, juos nešiodami kare. O kaip su dalmantinais ten buvo nežinau ...

Kadangi Kroatija yra jūrinė valstybė, žuvis ir kitos jūros gėrybės tikrai dažnai valgomos, nes yra labai lengvai pasiekiamos.

  • MS PowerPoint 33 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (351 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Vilius
  • Kroatija istorijos projektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kroatija istorijos projektas . (2017 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroatija-istorijos-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 22:33
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo