Krovinio analizė


Krovinių transportavimo analizė. Transporto paslaugu analize. Grigiskes referatas. Krovinio dokumentai. Metodologijos referatai krovinių gabenimas. Automobilių, krovinių ir vairuotojų draudimo sąnaudos:. Kroviniu pervezimo rinkos analize. Kroviniu gabenimo analize kursinis darbas. Grite sanaudos. Kroviniu vezimo analize.

Grite tualetinio popieriaus maršrutu grigiškės – frankfurtas organizacinis projektas. Įvadas. Tualetinio popieriaus „grite“ pervežimo iš grigiškių į frankfurta teorinė analizė. Įmonės veikla ir valdymas. Pervežimo paslaugų analizė lietuvoje. Rinka ir konkurentai. Verslo prielaidos ir rizika. Finansų planavimas transporte. Tualetinio popieriaus „grite“ pervežimo iš grigiškių į frankfurta situacinė analizė. Įmonės veikla ir valdymas. Transporto paslaugų analizė. Automobilių poreikis. Rinka ir konkurentai. Prielaidos ir rizika. Finansų planas. Darbo sąnaudos. Komandiruotėje patirtos sąnaudos. Automobilių ir puspriekabių nusidėvėjimo sąnaudos. Automobilių, krovinių ir vairuotojų draudimo sąnaudos. Mokesčių sąnaudos, susijusios su automobilių eksploatavimu. Dokumentų tvarkymo sąnaudos. Veiklos (pridėtinės ) sąnaudos, tenkančios maršrutui. Vežimų savikaina. Išvados. Literatūros sąrašas.

Transportas – tai ekonominės veiklos dalis, susijusi su žmonių poreikių tenkinimo laipsnio padidinimu, keičiant prekių ir žmonių geografinę vietą.

Dabar smarkiai pasikeitė transporto įtaka ekonominei šalies plėtrai. Praeityje transportas tiktai padėdavo gamybinių šalies ūkio šakų veikloje, o dabar jis tapo pagrindiniu jų plėtrą veikiančiu veiksniu.

Verslo pasaulyje globalizacijos reiškiniai, Y nacionalinis verslas tampa tarptautiniu. Todėl ir verslo įmonių aprūpinimas bei pagamintos produkcijos pardavimas taip pat įgyja tarptautinį pobūdį.

Apyvartos didėjimas priklauso nuo veiksnių, kuriuos lemia visuomeninio ir teritorinio darbo paskirstymo didėjimas: gamybos apimties didėjimo ir jos specializavimo, naujų , dažniausiai nutolusių, žaliavos šaltinių naudojimo.

Kelių transportas yra būtinas atliekant vežimus tarp įmonių, rajonų ir šalių. Transportas Lietuvoje kaip ir kitose europos šalyse yra prioritetiškai plėtojama ūkio šaka. Lietuvos transporto sistema iš esmės patenkina šiandieninius šalies transporto rinkos poreikius. Tačiau Lietuvos kaip tranzito šalies, geografinę padėtį, krovinių transporto sistemai keliami nauji uždaviniai: padidinti gabenamų krovinių apimtį, harmoningai integruojantis į vakarų europos transporto rinką. Įgyvendinant šiuos uždavinius yra būtina įvertint šiandieninę krovinių transporto sistemos būklę ir artimiausias jos plėtros perspektyvas.

Lietuva kaip ir visas pasaulis yra pasaulinės krizės apsuptyje, o tai pablogina ekonominę šalies būklę. Vieni pirmųjų ekonominę krizę pajuto krovinių vežėjai. Netlaikiusios krizės naštos, jau bankrutuoja beveik 30 Lietuvos vežėjų įmonių, o likusiems rinkos vežėjams tenka veržtis diržus. Šiuo metu didžiausias galimybes išlikti šiame sektoriuje turi tos pervežimo įmonės, kurios turi subalansuotą automobilių parką ir kelis pastovius klientus.

šiame kursiniame projekte aš analizuošiu krovinį Y yra tualetinio popieriaus pervežimą, šitą krovinį pasirinkau todėl, kad tai yra paprastas krovinys, jis nereikalauja didesnių higienos normų ar specialios tarnsporto priemonės. Grite produkcija priklauso prekybos krovinių vežimuitikslas: išanalizuoti tualetinio popieriaus maršrutu grigiškės – frankfurtas – frankfurtas - grigiškės pagal transporto įmonės zimtrans veiklos galimybių įvertinimo įgyvendi 1) išanalizuoti, UAB zimtrans transporto įmonės verslo organizavimo problemos sprendimo būdus ir metodologiją.

  • Microsoft Word 138 KB
  • 2012 m.
  • 30 puslapių (5259 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ernestas
  • Krovinio analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Krovinio analizė. (2010 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/krovinio-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 17:31
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo