Krovinio gabenimo būdo ir optimalaus maršruto parinkimas kursinis


Krovinio gabenimo būdo ir optimalaus maršruto iš lietuvos kauno miesto į ukrainos kijevo miestą parinkimas. Tarptautinės logistikos semestro darbas. Įvadas. Tarptautinis krovinys ir jo gabenimo procedūros. Krovinių apibūdinimas. Transporto priemonės charakteristika. Transportavimo rūšies parinkimas. Krovinio pervežimo išlaidų dydį sąlygojantys veiksniai. Vežamų krovinių dokumentavimas. Muitinės procedūros. Vairavimo ir poilsio režimas. Krovinio gabenimo projektas. Pirmojo greitesnio maršruto analizė (lietuva-ukraina). Pirmojo maršruto gabenimo sąmata. Antrojo trumpesnio maršruto analizė (lietuva-ukraina). Antrojo maršruto gabenimo sąmata. Maršrutų palyginimas. Išvados. Naudota literatūra. Priedai. -.

Darbo tikslas – parinkti optimaliausią maršrutą gabenant krovinį iš Lietuvos Kauno miesto į Ukrainos Kijevo miestą.

Ukraina – viena pagrindinių Lietuvos prekybinių partnerių pastaruoju metu. Per pastaruosius 5 metus ypač greitai augo centrinių šilumos tiekimo įmonių, kuriose yra deginamas biokuras, skaičius, nes santykiai su Rusija dėl gamtinių dujų tiekimo yraprasti. 2010 m. Lietuvos eksportas į Ukrainą siekė 1,95 mlrd. LTL (0,56 mlrd. EUR arba 3,6 proc. viso Lietuvos eksporto). Lyginant su 2009 m. mūsų šalies eksportas išaugo 60,0 proc. Ukraina užėmė 9 vietą Lietuvos eksporto partnerių sąraše. To pasekoje Ukrainoje išaugo biokuro ir energetinės nepriklausomybės poreikis.

UAB „x“ įmonė savo veikla užsiima Lietuvoje, Kauno mieste. Pagrindinė jos produkcija yra pjuvenų briketai, kuriuos įmonė eksportuoja į Ukrainą, Kijevo miestą.

Darbo uždaviniai:

Apibūdinti krovinį, jo įpakavimą ir parinkti transportavimo būdą bei transporto rūšį;

Apžvelgti dokumentus, reikalingus tarptautinio krovinio vežimui;

Nustatyti konkrečius galimus krovinio gabenimo maršrutus ir įvertinti du pasirinktus gabenimo variantus;

Analizuojamus maršrutus įvertinti pagal atskiras išlaidų rūšis ir juos palyginti.

  • Logistika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 545 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (3204 žodžiai)
  • Universitetas
  • Almantas
  • Krovinio gabenimo būdo ir optimalaus maršruto parinkimas kursinis
    10 - 3 balsai (-ų)
Krovinio gabenimo būdo ir optimalaus maršruto parinkimas kursinis. (2013 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/krovinio-gabenimo-budo-ir-optimalaus-marsruto-parinkimas-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 19:47
×