Krovinio gabenimo būdo ir optimalaus maršruto parinkimas


Optimalaus marsruto paieska. Krovinio marsruto parinkimas. Kroviniu gabenimo marsruto parinkimas. Krovinio marsruto sudarymas. Transporto priemones parinkimas. Automobilių krovinių pervežimo plėtros galimybės. Optimalaus marsruto sudarymas. Kroviniu marsrutu parinkimas. Optimalaus marsruto analize. Marsrutu pasirinkimas.

Krovinio gabenimo būdo ir optimalaus maršruto iš Alytaus į Ventspilį parinkimas. Įvadas. Teorinė dalis. Gabenamo krovinio pasirinkimas. Transporto priemonės pasirinkimas. Transporto priemonių vertinimas. Krovinių gabenimo automobilių keliais tarifai. Praktinė dalis. Maršrutų sudarymas. Tinklinių grafikų sudarymas. Išlaidų suvestinės sudarymas. Krovinio gabenimo dokumentai. Išvados. Literatūra. Priedai.

Sparčiai vystantis tarptautinei prekybai itin išaugo tarptautinės logistikos reikšmė. Dauguma mokslininkų tarptautinę logistiką apibrėžia, kaip mokslą apie prekių (medžiagų, žaliavų, mašinų, galutinės produkcijos ir kt. ) judėjimo srautų nuo gamintojo iki vartotojo organizavimą, koordinavimą, planavimą ir kontrolę. Šias paslaugas teikia atitinkamos įmonės, susijusios su prekių patiekimo vartotojui aptarnavimu. Taigi sudėtingam logistikos kanalų kūrimui turi įtakos tarptautinės transporto - ekspedicinės firmos, draudimo kompanijos ir teisinė - politinė sistema. Tam tikros teisinės sistemos sukurtos procedūros gali palengvinti kapitalo judėjimą tarp šalių.

Kuriant logistines sistemas itin svarbu ne tik laiku pateikti prekes galutiniam vartotojui ir užtikrinti kokybę, tačiau ir atlikti tai kuo mažesnėmis laiko ir finansinėmis sąnaudomis. Sparčiai besiplėtojanti transporto infrastruktūra, elektroninės muitinės procedūros bei informacinių technologijų plėtra suteikia galimybę efektyviau vykdyti tarptautinius prekių pervežimus. Siekiant didžiausio efektyvumo, svarbu tinkamai parinkti transporto priemones, gabensiančias krovinius bei optimalų maršrutą, užtikrinantį kuo mažesnes laiko ir finansines sąnaudas.

Prekyba su latvija sudaro apie 10 % viso lietuvos eksporto struktūros ir daugiausiai į latviją eksportuojama pieno produktų, todėl šiame darbe bus organizuojamas uab „vilkyškių pieninė“ gaminamo sviesto gabenimas iš alytaus į pasirinktą latvijos miestą ventspilį. Taigi darbo objektas - sviesto gabenimas iš lietuvos į latviją. Darbe bus nagrinėjamos transporto priemonės ir optimaliausio maršruto pasirinkimo problemos, lyginant kelis pasirinktus maršrutus.

Darbo tikslas – parinkti krovinio gabenimo būdą ir optimalų maršrutą, gabenant krovinį iš alytaus į ventspilį.

  • Microsoft Word 725 KB
  • 2012 m.
  • 31 puslapis (4915 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Krovinio gabenimo būdo ir optimalaus maršruto parinkimas
    8 - 1 balsai (-ų)
Krovinio gabenimo būdo ir optimalaus maršruto parinkimas. (2012 m. Kovo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/krovinio-gabenimo-budo-ir-optimalaus-marsruto-parinkimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 23:10
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo