Krovinio gabenimo organizavimas tarpdalykinis projektas


Krovinio gabenimo organizavimas tarpdalykinis projektas.


Šaldytos krabų lazdelės – tai maisto produktas. Šaldytos krabų lazdelės, tai krovinys, kuris reikalauja ypatingo vežėjo pasirengimo. Maisto produktų transportavimas reglamentuojamas tarptautinių dokumentų (pirmiausia ATP susitarimo), kurie perkelti į nacionalinius dokumentus, higienos normų ir kt., kaip vežėjai laikosi nustatytų reikalavimų, kontroliuoja Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bei kiti pareigūnai. Būtina pakraunant produktus, ir juos transportuojant išlaikyti tokią temperatūrą kuri nustatyta, kad maisto produktai išliktų saugūs.

Siekiant sumažinti išlaidas, gabenant šaldytas krabų lazdelės, būtina parinkti kuo naujausi krovininį automobilį atitinkanti euro 6 standartus, tinkamas puspriekabės parinkimas. Svarbu gerai supakuoti krovinį sukrauti ant paletės bei pakrauti ir puspriekabę. Be logistinės sistemos neįmanomas šaldytos produkcijos pervežimas, todėl būtina ieškoti būdų, kuriais būtų galima pervežti krovinį kuo ekonomiškiau, saugiau, ir pigiau.

Kaip pasirinkti optimaliausią maršrutą iš Plungės (Lietuva) į Briuge (Belgija)?

Darbo tikslas: Išanalizuoti šaldytų lazdelių pervežimą maršrutu Plungė (Lietuva) – Briugė (Belgija).

Sudaryti tris skirtingus maršrutus iš Plungė (Lietuva) – Briugė (Belgija)

Remiantis Mikrosoft Autoroute programa, atliekami nustatymai x krovinio pervežimui. Naudojantis Mikrosoft Auto rout programa, nustatomi vairuotojo darbo ir poilsio rėžimo nustatymai.

Vairuotojo darbo laikas. Remiantis Europos šalių susitarimu dėl kelių transporto priemonių ekipažų važinėjančių tarptautiniais maršrutais, darbo laiko (AETR) sudarymas . (AETR) nurodo, kad vairuotojo darbo diena negali tęstis ilgiau kaip 9:00val. Vairuotoja nuvažiavęs 4valandas ir 30minučių privalo padaryti pertrauką ne trumpesnę kaip 45minutės. Vadovaujantis įmonės nustatytu darbo laiku vairuotojo darbo pradžia prasideda 9:00 valandą ryto, o darbo pabaiga 19:00 valandą. Toks vairavimo laikas užtikrina įmonės kokybiškumą ir spartumo svarbą pristatant krovinį.

Kai yra nustatytas vairuotojo vairavimo laikas, nustatomas vairuotojo važiavimo greitis.

Kuro sąnaudos. Remiantis automobilio duomenimis VOLVO FX 500 RETARDER Globetrotter XL, kuro bako talpa yra 1260l, yra papildomas bakas su 65l bako talpa. Kuro sąnaudos 30litrų 100 kilometrų. Vairuotojas yra įspėjamas vilkike įdiegtos programos, kai bake lieka 1/3 degalų. Pasirinktas toks likutis, dėl to kad įvažiavus į Europos sąjungos šalį neaiškų kada bus magistralėje ar mieste degalinė. Transporto priemonė iš pakrovimo taško išvažiuoja pilnu baku.

Nustačius vidutines kuro sąnaudas ir kuro kiekį, nustatoma kuro kaina pakrovimo šalyje.

Kuro kainos. Remiantis rugsėjo 23 dienos šalyje esančios kuro kaina vieno litro buvo 0,89 euro centai be PVM. Už išlaidas, susijusias su transporto priemonių aptarnavimą pirktus degalus galima susigražinti PVM.

Sudarius skirtuką apie degalų kainas, bus aprašomi maršrutai sudaryti su Microsoft AutoRoute 2013 programa.

Kelių eismo ribojimai sunkiasvorėm transporto priemonėm. Greitai gendančių maisto produktų pervežimui, kelių eismo ribojimai netaikomi nė vienai iš įvardintų šaliu – Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Prancūzijoje.

2 dieną darbo diena prasideda 9:00 pajuda iš Lenkijos poilsio vietos, pravažiavęs 1057,6 km 10:50 kertama Vokietijos sieną. 13:30 privaloma sustoti, vairuotojas ilsisi 45 minutes. Po pertraukos važiuojama tolau, nuvažiavus 1713,2 km, įvažiuojama į Olandiją, nuvizavus dar 74,8 km, 17:38 kerta Belgijos sieną.18:46 darbo dienos pabaiga. Vairuotojas sustoja nakčiai poilsiui.

Sudaryto maršruto kelionės trukmė 2 dienos ir 22 minučių. Išviso nuvažiuota 1941,3 km. Kelionės kuro sąnaudos 518,31` Eur (sąnaudos už kurą pateiktos be PVM)

  • Logistika Projektas
  • Microsoft Word 4354 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 51 puslapis (9068 žodžiai)
  • Kolegija
  • Irena
  • Krovinio gabenimo organizavimas tarpdalykinis projektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Krovinio gabenimo organizavimas tarpdalykinis projektas. (2017 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/krovinio-gabenimo-organizavimas-tarpdalykinis-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:37
×