Krovinio pervežimas


Stiklo dirbinių vežimas klaipėda. Europadeklai referatas. Kroviniu gabenimas klaipeda kylis kainos. Vaisiu pakrovimas puspriekabeje. Islaidos techniniam aptarnavimui. Krovinio pervežimas referatas.

Klaipėda - Pasvalys. Transporto priemonės kainos įtaka pervežimo krovinio kainai ir pervežamos tonos kainai. Pasvalys-Šiauliai- Klaipėda-Kylis-Siegenas. Siegenas-Šiauliai (pervežimas sausuma). Krovinys. Pasikrovimas. Maršrutas. Važiavimo trukmė. Išsikrovimas. Galimos išlaidos. Priklausomybės tarp transporto priemonės apkrovimo ir pervežimo savikainos nustatymas. Išvados.

Pirmiausia laisvai pasirinkime vietą, kurioje bus pakrautas mūsų sunkvežimis, bei krovinį, kurį vežime.

Krovinys: baldinės detalės, sudėtos ant europadėklų, detalės matmenys 79x19x1,5 cm, padėklas kraunamas eilėmis išilgai. Detalės sudedamos ant padėklų po 40 vnt, gauname kad vieno padėklo talpa – 2,56 m3, tada viso vežamo krovinio talpa – 87 m3 , kurio krovinio svoriu laikysime kad yra 24 tonas.

Pasikrovimas: vyksta baldų ceche. Atsižvelgdami į krovinio rūšį samdysime vilkiką su puspriekabe. Kadangi manydami, kad cechas turi savo pakrovimo įrangą ir jie patys savo įranga pakraus, tai numatydami jų pakrovimo greičius, kad vienam padėklui pakrauti į sunkvežimį reikės ~4 min. Žinodami, kad puspriekabėje telpa apie 34 europadėklai galime apskaičiuoti pakrovimo laiką: papildomai turime skirti laiko, reikalingo puspriekabės paruošimui pakrovimui, bei vairuotojo paruošimui važiuoti – iš viso 40 min.

Maršrutas: parinksime trumpiausią ir geriausios kokybės kelius iš klaipėdos į pasvalį, pasirinkto maršruto bvažiavimo trukmė: visos kelionės trukmė maždaug apie val. Kadangi vairuotojo važiavimo laikas sudaro tik val, tai neprivalome į skaičiavimus įtraukti laiko vairuotojo poilsiui. Bet jei vairuotojas turėtų ,,pajudinti mašiną, pakraunant krovinį, tai gali reikėti daryti poilsio pertrauką. Bet mes laikysime, kad transporto priemonės nereikėjo ,,pajudinti , tai vairuotojui daryti poilsio pertraukėlės nereikia.

Išsikrovimas: laikysime, kad iškrovimo vieta yra šalia miesto ir važiuoti į miestą neprireikės. Iškrovimui kaip ir pasikrovimui skirsime tiek pat laiko (priklausomai nuo įrenginių apkrovimo viso reiso trukmė apie 10val. Kadandi vairuotojas per dieną gali važiuoti ne daugiau nei valandas, reisas atliktas per darbo dieną.

Galimos išlaidos:mašina, kuriakadaingi važiuojant reikia sustoti ar pristabdyti, tai pridėsime prie viso nuvažiuoto kelio dar 100 km, 38 l degalų, tai degalų iš viso reikės. 72 l.

Dyzelino kainą Lietuvoje laikysime tokia- 3,60lt už vieną litrą. Taigi, sunaudoto dyzelino kaina bus.

Išlaidos techniniam aptarnavimui : 3000lt. Techninį aptarnavimą reikia daryti kas metus. Kadangi metuose 365 dienų, imkime, kad darbo dienų, kuriomis transporto prvilkikui su puspriekabe reikia 12 padangų, vienos kaina 1200lt. Per me reikalingas autotransporto draudimas. Tai maždaug 5% nuo autotransporto kainos. Krovininio autotransporto kaina 360000lt. 5% nuo šitos sumos yra 18000lt.

  • Microsoft Word 1487 KB
  • 2011 m.
  • 16 puslapių (2292 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Krovinio pervežimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Krovinio pervežimas. (2011 m. Sausio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/krovinio-pervezimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 04:16
×