Krovinio ruošimas pervežimui ir transportavimas


Įvadas. Krovinio paruošimas vežimui. Krovinys. Krovinių kvalifikavimas. Pakuotė. Dokumentų ruošimas. Krovinio transportavimas. Transporto rūšies pasirinkimas. Krovinio tvirtinimas transporto priemonėje. Išvados. Literatūros sąrašas.


Dabartinėje rinkoje labai daug įvairaus pobūdžio įmonių, kurios siūlo transportavimo paslaugas. Išsirinkti iš didelės pasiūlos sunku, nes dažnai labai kokybiškos paslaugos kainuoja didesnius pinigus, lyginant su mažesne, mažiau patirties turinčia įmone. Kiekviena įmonė turi nusistatyti savo prioritetus ar dirbs su mažiau patirties turinčiomis įmonėmis, kurios siūlo pigesnes paslaugas ar su brangesne, tačiau jau užsitarnavusia vietą rinkoje.

Ruošiant bet kokį krovinį būtina laikytis, iš pažiūros elementarių, tačiau labai svarbių taisyklių. Kitu atveju nukentės įmonės vardas, bus sugaišta ne vieno žmogaus laikas. Taip pat ši klaida gali kainuoti darbo vietą, atmestinai savo pareigas atlikusiam žmogui.

Šiame darbe siekiau išdėstyti pagrindines gaires ruošiant krovinį pervežimui. Tai pat transportavimo metu iškylančias užduotis.

Pradedant ruošti krovinį vežimui pas užsakovą, reikia išsiaiškinti kas būtent sudaro krovinį. Tai lengviausiai nusako produkto (prekės) apibrėžimas. Prekė – mainams skirta gėrybė, rinkoje parduodama atitinkama (rinkos) kaina. Tai yra medžiaga ar produktas, skirtas parduoti. Taigi, pirmiausia reikia išsiaiškinti kokio pobūdžio prekės sudaro krovinį ar yra transportavimo reikalavimų šiam kroviniui.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1034 žodžiai)
  • Kolegija
  • Estera
  • Krovinio ruošimas pervežimui ir transportavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Krovinio ruošimas pervežimui ir transportavimas. (2016 m. Birželio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/krovinio-ruosimas-pervezimui-ir-transportavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 07:07
×