Krovinio siuntėjo jūrų transportu pareigos ir atsakomybė: Jungtinių Tautų konvencijos dėl sutarčių dėl tarptautinio krovinių vežimo visiškai arba iš dalies jūra analizė


Krovinio siuntėjo jūrų. Įvadas. Krovinių pristatymas vežti, pareigos kurias turi atlikti krovinio siuntėjas. Konteinerių pristatymas vežti. Frachto mokėjimas. Roterdamo taisyklių kodifikuotos siuntėjo pareigos. Siuntėjo pareiga bendradarbiauti teikiant vežėjui informaciją ir nurodymus. Siuntėjo įsipareigojimas teikti informaciją, nurodymus ir dokumentus. Sutarties sąlygoms parengti reikalinga informacija. Siuntėjo pareigos gabenant pavojingus krovinius. Siuntėjo atsakomybės vežėjui pagrindai. Siuntėjo atsakomybė už kitus asmenis. Siuntėjo atsakomybės pagrindai specialiose vežimo organizavimo sutartyse. Dokumente įgalioto siuntėjo prisiimamos teisės ir įsipareigojimai. Išvados.


Tyrimo objektas – Roterdamo taisyklės Straipsnio tikslas – Išnagrinėti krovinio siuntėjo jūrų transportu pareigas ir atsakomybes. Uždaviniai: 1. Išanalizuoti naujają jūrų teisės konvenciją Roterdamo taisyklėse; 2. Susipažinti su atsakomybėmis, kuriomis tenka susidurti siuntėjams; 3. Išanalizuoti siuntėjų pareigas.

Krovinių pristatymas vežti, pareigos kurias turi atlikti krovinio siuntėjas.

Pristatyti paruoštus vežti krovinius. 2.Kroviniai turi būti tokios būklės, kad atlaikytų numatomą vežiimo procesą, įskaitant ir jų pakrovimą, tvarkymą. Siuntėjas turi žinoti kokia krovinio pakuotė bus saugi kelionės jūra metu. Krovinių vežimo jūra verslo praktika liudija, kad krovinio pakrovimą ir iškrovimą paprastai atlieka vežėjas savo lėšomis ir atsakomybe. Tačiau Roterdamo taisyklės leidžia šalims susitarti, kad krovinio pakrovimo, tvarkymo, sukrovimo ir iškrovimo darbus atliks siuntėjas.

Pareiga bendradarbiauti teikiant informaciją ir nurodymus. 2. įsipareigojimas teikti informaciją, nurodymus ir dokumentus. 3. pareiga sutarties sąlygoms parengti reikalingą informaciją. 4.

Siuntėjo pareiga bendradarbiauti teikiant vežėjui informaciją ir nurodymus.

Čia yra įtvirtintos dvi imperatyvios pareigos krovinio siuntėjui: laiku informuoti apie vežamų pavojingų krovinių pavojingumą ir savybes prieš pristatant juos vežėjui ar vykdančiai šaliai ir pagal galiojančius teisės aktus pažymėti krovinį. Pažymėtina, kad įtvirtinta siuntėjo pareiga informuoti vežėją apie vežamus pavojingus krovinius iš anksto gali sąlygoti ir vežėjo atsisakymą iš viso vežti tokį krovinį.

  • MS PowerPoint 75 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (789 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justas
  • Krovinio siuntėjo jūrų transportu pareigos ir atsakomybė: Jungtinių Tautų konvencijos dėl sutarčių dėl tarptautinio krovinių vežimo visiškai arba iš dalies jūra analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Krovinio siuntėjo jūrų transportu pareigos ir atsakomybė: Jungtinių Tautų konvencijos dėl sutarčių dėl tarptautinio krovinių vežimo visiškai arba iš dalies jūra analizė. (2017 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/krovinio-siuntejo-juru-transportu-pareigos-ir-atsakomybe-jungtiniu-tautu-konvencijos-del-sutarciu-del-tarptautinio-kroviniu-vezimo-visiskai-arba-is-dalies-jura.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 21:27
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo