Krovinio vežimas iš Prancūzijos į Rusiją pagal TIR procedūras


Paveikslų sąrašas. Įvadas. TIR Konvencija. TIR Carnet knygelė ir jos veikimo principai. Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“. Dokumentų tipai. Krovinio vežimas iš Prancūzijos į Rusiją (nuo pakrovimo gamykloje Lione, iki iškrovimo parduotuvėje Maskvoje. Privalumai ir trūkumai naudojant TIR sistemą. Išvados ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas.

Referate kalbama apie krovinio pervežimą iš Prancūzijos į Rusiją, pakeičiant vilkiko važiuoklę iš lietuviškos registracijos į rusišką registraciją, krovinio neperkraunant. Taip pat referate kalbama apie 1975 m. TIR (Transports Internationaux Routiers) konvenciją, kuri yra vienas svarbiausių tarptautinių dokumentų transporto teisės srityje, bei jos sudedamasias dalis. Nagrinėjama TIR konvencijos samprata, apžvelgiama jos taikymo teritorija, jos turinys, ypatumai. Šiek tiek pažvelgiama apie Lietuvos vežėjų keliais asociaciją „Linavą“ ir jos vaidmenį Lietuvoje. Atskirai aptariami reikalingi dokumentai gabenant krovinius tarptautiniais maršrutais, trumpai paaiškinama jų paskirtis ir reikšmė.

Temos aktualumas. Pasirinktą temos aktualumą pagrindžia probleminis klausimas: Kokie dokumentai naudojami vietiniam krovinio pervežimui Europos sąjungos viduje ir už jos ribų? Siekiant suprasti krovinių pervežimų specifiką, trukdant įvairiausiems tarptautiniams politiniams veiksniams, tampa aktualu analizuoti muitinės dokumentų aspektus.

Referato objektas ir dalykas.Šiame darbe analizuojama TIR konvencija ir jos sudedamosios dalys.

Darbo tikslas ir uždaviniai. Darbo tikslo pasiekimą užtikrina numatyti referato darbo uždaviniai:

1.Aptarti TIR konvenciją.

2.Pateikti nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“, vaidmenį Lietuvoje.

3.Ištirti krovinio pervežimą iš Prancūzijos į Rusiją pagal TIR procedūras.

4.Identifikuoti TIR panaudojimo privalumus ir trūkumus.

  • Microsoft Word 2057 KB
  • 2015 m.
  • 17 puslapių (2371 žodžiai)
  • Universitetas
  • Donatas
  • Krovinio vežimas iš Prancūzijos į Rusiją pagal TIR procedūras
    10 - 2 balsai (-ų)
Krovinio vežimas iš Prancūzijos į Rusiją pagal TIR procedūras. (2015 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/krovinio-vezimas-is-prancuzijos-i-rusija-pagal-tir-proceduras.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 07:59
×