Krovinių gabenimas (2)


Įvadas. Pinigų funkcijos. Istorinė pinigų raida. Lietuvos Respublikos pinigų istorija. Pinigų pasiūla ir paklausa. Pinigų pasiūla ir jos reguliavimas. Pinigų pasiūlos reguliavimas. Pinigų pasiūlos reikšmė ekonomikai. Paklausa pinigams. Išvados. Literatūros sąrašas.


Atsižvelgti į užsienio šalių eksportą, daugelio veiklos sričių optimizavimas verčia ieškoti veiksmingesnių krovinių gabenimo į užsienį formų.

Globalizacijos procesas ekonomikoje, nulems eksporto ir importo plėtrą, gamybos optimilizavimo ir naujų rinkų užėmimo problemą, informacinių technologijų galimybės iškėlė ir įteisino kitus pamybos ir eksporto bei importo transportą, paskirstymą, užsienio rinkoje, kur dar sverbiau prekių savikainos, prstatymo, laiko, bei saugumo veiksniai. Be kurių būtų sunku atgabenti krovinį nesugadintą.

Dirbsime UAB „ Reisita“ kuri gabena betkokių gabaritų įvairias siuntas ir krovinius.

Darbo tikslas: Išanalizuoti įvairaus krovinio pervežimo galimybes, išsiaiškinti reikalvimus ir nustatymus vežėjams.

Krovinių vienetas – tai tam tikras krovinių kiekis, kuris yra sustambinamas krovinius sudedant ir sutvirtinant.

Gabenamas krovinys yra stabilus, pilnai pakrauta puspriekabė „ Kuro briketais“ kurie yra sukrauti į poletileninius maišus, sudėti ant euro padėklų, sutvirtinti plastikinia pakavimo juosta ir apsukta apsauginiu poletilenu.

Taip supakuoti, ir sudėti „ kuro briketai“ gabenami vilkikais, su tentu arba be jo. T.y. vilkikai su puspriekabe. Bendra leidziama apkrova yra iki 40t, kad nepažeistų reikalavimų.

Per 30h. po jasdienio ar kas savaitinio poilsio laikotarpio pabaigos, vairuotojai, dirbantys poroje, turi pasinaudoti naju mažiausiai 9h. kasdienio poilsio laikotarpiu.

  • Microsoft Word 2870 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1070 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marius
  • Krovinių gabenimas (2)
    10 - 2 balsai (-ų)
Krovinių gabenimas (2). (2017 m. Gruodžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-gabenimas-2.html Peržiūrėta 2019 m. Balandžio 20 d. 06:03
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!