Krovinių gabenimas kombinuotu transportu


Kombinuoto transporto nauda. Kombinuotieji kroviniu vezimai. Kombinuotas kroviniu vezimas. Kombinuotieji vezimai referatas. Kombinuotas kroviniu gabenimas. Krovinių transportavimas kombinuotu transportu kursinis. Pavojingu kroviniu vezimo teorija. Kombinuotasis gabenimas. Kombinuotas krovinių transportavimas. Kroviniu gabenias teorija.

Krovinių gabenimas kombinuotu transportu uab „tomada“. Santrauka. Įvadas. Darbo objekto, logistikos teorijos ir informacinių šaltinių bei metodų apžvalga. Darbo objektas. Logistikos bei kombinuotų vežimų teorijos ir informacinių šaltinių bei metodų apžvalga. Krovinių gabenimo kombinuotu transportu teorijos analizė. Logistikos samprata ir esmė. Transporto rūšys ir specifika. Kombinuotojo transporto teorijos analizė. Krovinių gabenimo kombinuotu transportu uab „tomada“ analizė. Kombinuotojo transporto panaudojimas uab „tomada“. Vairuotojų nuomonė apie transporto rūšių kombinavimą įmonėje. Galimybės tobulėti. Išvados. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas.

Darbo objektas – krovinių gabenimas kombinuotu transportu įmonėje „Tomada“. Kursiniame darbe yra aiškinama kombinuotojo transporto nauda, atskirų transporto rūšių privalumai ir trūkumai, bei jų sąveikos pranašumai.

Numatytas darbo tikslas – išanalizuoti krovinių gabenimo kombinuotu transportu sampratą ir rūšis. Tikslui pasiekti iškelti uždaviniai, kuriuos įgyvendinant išanalizuotos ir susistemintos įvairių Lietuvos bei užsienio autorių teorinės žinios; išsamiai analizuojami probleminiai klausimai, susiję su kombinuotojo transporto esme, jo panaudojimo būdais ir teikiama nauda teoriškai ir analizuojamoje UAB „Tomada“.

Teorinėje darbo dalyje, analizuojant įvairių transporto rūšių privalumus ir trūkumus, kombinuotojo transporto sampratą, jo būdus bei teikiamą naudą, panaudota mokslinės literatūros bei lyginamoji analizė. Tiriamojoje darbo dalyje, apklausiant ir stebint, įmonės darbuotojus, vadovus, panaudotas stebėjimo, apklausos metodas, kontekstinė duomenų analizė.

Teorinės medžiagos analizė parodė, kad geriausias gabenimo modelis, bent jau ilgesniais maršrutais, išties yra kombinuotasis transportas, nes tuo metu suderinami dviejų ar daugiau transporto rūšių teikiami privalumai ir transporto rūšys ne konkuruoja, bet veikia vienam tikslui. Apibendrinant praktinę dalį, galima teigti, kad kombinuotasis transportas UAB „Tomada“ panaudojamas išties efektyviai, tačiau būtų galima plėstis panaudojant kitokius kombinuotojo gabenimo būdus, arba vežant įvairesnius krovinius.

Darbo pabaigoje suformuluotos išvados, kuriose apibendrinami uždavinių rezultatai. Nustatyta, kad tiriamoje įmonėje kombinuotasis transportas iš tiesų taikomas gana efektyviai, keltai įmonei padeda sumažinti kainą, kuri kelių transporto naudojimo atvejų būtų ženkliai didesnė. Transporto kombinavimas čia pasireiškia gana siaurai – tik vienu maršrutu ir panaudojus tik dvi transporto rūšis. Todėl greta išvadų pateikiau ir savo pasiūlymus, kurie tikiuosi padės įmonei pasiekti dar aukštesnių tikslų.

  • Logistika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 42 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (4678 žodžiai)
  • Universitetas
  • Saulius
  • Krovinių gabenimas kombinuotu transportu
    10 - 3 balsai (-ų)
Krovinių gabenimas kombinuotu transportu. (2013 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-gabenimas-kombinuotu-transportu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:47
×