Krovinių gabenimo konteineriuose ypatybės


Krovinių gabenimo konteineriuose ypatybės. Konteinerių kaip ,, įpakavimo “ priemonių privalumai ir trūkumai.


Puskonteineriai. Juos naudoja vežti sunkiems, masyviems kroviniams , pvz., metaliniams bamzdžiams. Normalių gabaritų konteineris, pakrautas tokiais kroviniais, viršytų normalų konteinerio svorį.

Kaip jau buvo minėta, nežiūrint į tai , kad konteineriai buvo pradėti panaudoti 1920 m., jų įvairovė šiuo metu demonstruoja teikiamą krovinių kompanijų populiarumą ir universalumą. Konteinerių panaudojimas turėjo įtakos laivų konstrukcijai, uostų darbui, vežimams geležinkelių ir kelių transportu bei sandėlių ūkiui.

Taip pat prie konteinerių privalumų galima priskirti šiuos :

Konteineriai apjungia daug nedidelių siuntų arba įpakuotus krovinius, sudarydqami vienetinę siuntą.

Vežimas darosi ekonomiškesnis, kadangi pilnai pakrautas konteineris ekonomiškai išnaudoja krovinės erdvės tūrį ar tai būtų laive , vagone arba automobilyje.

Taigi būtu galima teikgti, kad šiuolaikiniuose tarptautiniuose gabenimuose prekių gabenimas be konteinerių tiesiog neįsivaizduojamas. Krovinių vežimas konteineriuose dėl savo universalumo tampa pagrindinis krovinių vežimo paslaugų plėtros kryptimi. Krovinių gabenimo srautai atskirose teritorijose ir valstybėse nėra vienas nuo kito izoliuoti etapai. Tai nenutrūkstama transportavimo grandinė nuo gamybos iki paskirties vietos. Kadangi transporto priemonių tipus grandinėje tenka keisti, tai , kad nereikėtų perkrauti prekių naudojami konteineriai, kurie perkeliami iš vieno tipo transporto į kito tipo. Dižiausiuose pasaulio uostose konteineris yra pagrindinė tara. Visiems jūriniams konteineriams būdingas vienas požymis - jų konstrukcija tokia, kad būtų kuo mažiau pasukamų, atverčiamų ar užverčiamų detalių, tam kad apsaugoti krovinius nuo atmosferos poveikio (Mingala, 2005).

Būtina atkreipti dėmesį tai, jog konteinerių transportavimas – tai ateities logistika, kuri užtikrins įspūdingas pajamas tiems , kas sugebės ją kontruliuoti: gaminama bus vis toliau nuo vartotojų esančiose šalyse, sudarant idealias sąlygas dar sparčiau vystytis pasualio prekybos rinkai.

  • Inžinerija Referatas
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1635 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Krovinių gabenimo konteineriuose ypatybės
    10 - 9 balsai (-ų)
Krovinių gabenimo konteineriuose ypatybės. (2016 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-gabenimo-konteineriuose-ypatybes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 18:03
×