Krovinių gabeninimas Ro Ro


Ro ro kroviniai. Ro ro pervežimas tai. Ro-ro laivai darbas. Ro ro kroviniai analize referatas kursinis. Kas yra ro ro pervezimas.

Įvadas. Krovinių klasifikacija ir savybės. Krovinių TARA ir Įpakavimas. Maisto produktai. Pavojingi kroviniai. Laivo paruošimas pakrovimui. Krovinių tvirtinimas ir priemonės. Darbo, priešgaisrinė ir aplinkos sauga, gabenant judančia techniką. Ro-Ro tipo laivo pakrovimas, iškrovimas. Laivo krovos plano sudarymas. Krovos planas. Krovinių išdėstymas. Ro-Ro krovinių sandeliavimas. Ro-Ro terminalai. Terminalų įrengimai. Krovinių dokumentacija. Laivo plūdrumas ir stovumas. Laivo stovumas. Literatūra.

Ro-Ro (Roll on – Roll of) tipo laivai skiriasi nuo įprastų, universalių, sausakrūvių laivų savo konstrukcija ir krovinių aptarnavimo charakteristika. Pagrindinis ir esminis skirtumas yra tas, kad krovinių pakrovimas ir iškrovimas Ro-Ro tipo laivuose yra atliekamas horizontaliai per laivo bortuose, fortpike arba achterpike esančias apareles, Dėl šio skirtumo Ro-Ro laivai yra visiškai nepriklausomi nuo uoste esančios ar nesančios krovos įrangos. Krovinai Ro-Ro tipo laivuose yra kraunami laipsniškai tam skirtuose deniuose ir triumuose, paisant juose išilgai laivo išpieštų kelių, bei laivo stabilumo reikalavimų.

Ro-Ro tipo laivų kroviniai yra absoliučiai visos ratuotos priemonės – savaeigės ir nesavaeigės. Dėl šio krovinių bruožo pakrovos ir iškrovos trunka labai trumpai ir yra labai paprastos.

Kita Ro-Ro laivų rūšis yra Ro-Pax laivai. Jie turi visus prieš tai išvardintus kriterijus, tačiau dar yra pritaikyti gabenti ir keleivius.

  • Microsoft Word 662 KB
  • 2014 m.
  • 18 puslapių (2617 žodžiai)
  • Mokykla
  • Marius
  • Krovinių gabeninimas Ro Ro
    10 - 2 balsai (-ų)
Krovinių gabeninimas Ro Ro. (2014 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-gabeninimas-ro-ro.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 01 d. 23:13
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo