Krovinių ir prekių informacinė sistema


Krovinių ir prekių informacinė sistema. Klaipėdos uoste įdiegta. Projekto tikslas – sukurti ir įdiegti krovinių ir prekių informacinę sistemą, kuri sudarytų. Pagrindinės kipis funkcijos. Sistemos naudojimas sudarė sąlygas. Muitinei ir kitoms tikrinimą atliekančioms. Programa „Arc Logistics“. Programa „Autorout“. Literatūros sąrašas.


Programa „ArcLogistics“ – efektyvių maršrutų ir tvarkaraščių modeliavimas. Tai programinė įranga, skirta logistikos uždaviniams spręsti, naudojant GIS technologijas. Norint užtikrinti, kad prekė užsakovą pasiektų laiku ir nurodytu adresu, krovinius galima paskirstyti atsižvelgiant į transporto priemonės darbo laiką, tonažą, tūrį, darbo valandas ir kt. Be to, pagal anksčiau minėtus parametrus bei esamą miesto gatvių tinklą naudojant „ArcLogistics Route“ galima kiekvienai transporto priemonei sudaryti optimalius maršrutus. Taip užtikrinamas vidinių sąnaudų mažėjimas ir teikiamų paslaugų kokybė (hnitbaltic.lt). Ši programinė įranga skirta planuojantiems kurti dinamišką įmonės eksploatuojamų transporto priemonių optimalių maršrutų sudarymo bei krovinių paskirstymo sistemą. Naudojant šią programinę įrangą galima (hnitbaltic.lt):

Programa „AutoRoute“ – tai šiuolaikinė programa vairuotojams, leidžianti pagal kiekvieno poreikius planuoti kelionių maršrutus ir braižyti žemėlapius, padedanti R. Reikaitė, A. Petraška. GIS taikymas transporto priemonėse 187 surasti patogiausią ir trumpiausią kelią nuvykti iš taško „A“ į tašką „B“. „AutoRoute“ galimybės.

  • Microsoft Word 126 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (625 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justas
  • Krovinių ir prekių informacinė sistema
    10 - 3 balsai (-ų)
Krovinių ir prekių informacinė sistema . (2017 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-ir-prekiu-informacine-sistema.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 25 d. 14:51
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo