Krovinių pakavimas ir markiravimas


Droid-app://com.google.android.googlequicksearchbox. Pakavimo markiravimo.

Įvadas. Krovinių pakavimas. Krovinių pakavimo medžiagos. Pakavimo tikslai. Reklaminė pakuotė. Informacinė pakuotė. Pakavimas kaip papildoma paslauga. Pakavimas kaip apsauga nuo vagysčių. Pakuotė kaip apsauga nuo aplinkos poveikio. Pakuotė apsaugai nuo neigiamų veiksnių transportuojant, kraunant ir sandėliuojant. Pakuotė kaip racionalumo veiksnys transportuojant ir kraunant saugoti. Veiksniai, lemiantys pakuotės pobūdžio pasirinkimą. Netinkamas siuntų pakavimas. Krovinių markiravimas. Tinkamas krovinių markiravimas DPD. Išvados. Naudota literatura.

Krovinių pakavimo medžiagos gali būti: lakštinis aliuminis, alavas ir plienas, stiklas, mediena, kartonas, popierius, plastmasė, plastikinė plėvelė, plastikas maišams ir maišeliams. Taip pat pakavimo paskirtis gali būti reklaminė, informacinė, kaip paslauga, kaip apsauga nuo vagysčių, aplinkos bei kitų sąlygų. Reklaminiams tikslams yra svarbu produkto pakuotės medžiaga, spalva, forma. Paskirstymo prasme informacijoje atsispindi pagaminimo vieta, priežiūros sąlygos, turinys ir t. t. Pakavimas gali būti papildoma paslauga vartotojui, pavyzdžiui, ant pakuotės tvirtinamos rankenos, kad pirkinį būtų lengviau nešti. Pakuotė turi būti parenkama tokia, kad sąlygos pasisavinti būtų kuo sudėtingesnės, pavyzdžiui: tokia sunki, kad žmogus be mechaninių įrenginių negalėtų pakelti. Netinkamas pakavimas – tai toks pakavimas, kuris neapsaugo siuntos turinio nuo įprastinių transportavimo pavojų bei neužtikrina, kad transportuojama siunta nepakenks kitoms siuntoms.

  • Logistika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 382 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (2060 žodžiai)
  • Sonta
  • Krovinių pakavimas ir markiravimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Krovinių pakavimas ir markiravimas. (2013 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-pakavimas-ir-markiravimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 23:04
×