Krovinių pakavimas ir ženklinimas


Pakavimas temos aktualumas. Krovinių ženklinimas.

Įvadas. Krovinių įpakavimas. Pakavimo būdai. Pakavimo funkcijos. Krovinių pakavimo medžiagos. Pakavimo tikslai. Krovinių transportiniai paketai. Netinkamas krovinių pakavimas. Krovinių ženklinimas. Transportinis krovinių ženklinimas. Ženklinimo tvarka. Išvados. Literatūros sąrašas.

Temos aktualumas. Norint užtikrinti produktų saugumą ir apsaugoti nuo gedimo bei pakenkimų kraunant ir saugant, dauguma produktų pateikiami įpakuoti. Transportuojamas krovinys turi būti tinkamai įpakuotas ir paženklintas.

Logistiniai sprendimai turi būti priimti tokie, kad užtikrinti, jog produktas vartotoją pasieks greičiau ir be nuostolių. Produktui artėjant prie vartotojo, pakavimo būdo parinkimas daugiau įtakos turi ne logistiniai veiksniai, o komerciniai. Patvari transportinė pakuotė priklauso nuo pakavimo medžiagos tipo parinkimo.

Darbo objektas – krovinių įpakavimas ir ženklinimas.

Darbo tikslas – išanalizuoti krovinių įpakavimą ir ženklinimą.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti krovinių įpakavimą.

2.Išanalizuoti krovinių ženklinimą.

Darbo metodai:

Literatūros analizė – buvo išanalizuota lietuvių autorių literatūra: Garalis A., Minalga R., Palšaitis R..

Prekybinis pakavimas pirmiausia siejasi su pirkimo skatinimu. Pakavimo forma turi būti pasirenkama atsižvelgiant į galimas ir reikalingas funkcijas. Parduotuvėje galima pastebėti įvairiausių, spalvingų naujų prekių pristatymo pirkėjui būdų. Tačiau tai yra tik įpakavimas, kuris pritraukia mūsų dėmesį, bet ne produktai.

Transportinis pakavimas – tai produkto apsauga, transportavimo, perkrovimo bei saugojimo patogumas. Transportinė pakuotė privalo patenkinti pagrindinius reikalavimus: apsaugoti nuo šalutinių poveikių, racionalizuoti pakrovimo ir iškrovimo darbus, taip pat informuoti pirkėją. Transportinė pakuotė taip pat turi būti patvari, įpakavimas turi tinkamai atlaikyti visą transportavimo procesą.

  • Microsoft Word 252 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (2244 žodžiai)
  • Universitetas
  • Eva
  • Krovinių pakavimas ir ženklinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Krovinių pakavimas ir ženklinimas. (2015 m. Kovo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-pakavimas-ir-zenklinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 15:24
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo