Krovinių pervežimas Kauno mieste - verslo planas


Vadybos grupinė užduotis praktinių užduočių ataskaita. Šio savarankiško darbo tikslas. Organizacijos vizija , misija. Organizacijos išorinės aplinkos analizė mankro aplinkos analizė mikro aplinkos analizė. SWOT analizė ( galimybės , grėsmės. Organizacijos verslo strategija.


Mano praktinis darbas bus rašomas apie krovinių pervežimą( kraustimosi paslaugas) Kaune, bei Kauno rajone vadyba.

Dažnai iškyla problema žmoniems, kurie nori pakeist svo gyvenamąją vietą ar tiesiok perkraustyti savo daiktus iš taško A į tašką B be didelių sunkumų, laiko gaišimo ir savo fizinių jėgų eikvojimo. Jei visų šių sunkumų norima išvengti tada mūsų įmonė yra geriausias sprendimas šiuolaikiniam veikliam žmogui. Visus šiuos varginančius darbus galite patikėti mums, patikimies ir atsakingiems perkraustymo specialistams, Jūsų daiktus saugosime lyg savus.

Mano įmonė ne tik perveš daiktus, baldus į reikimą vietą, bet klientui pateikus užsakymą, baldai bus atgabenami į pačius namus ir net gi surenkami ar išardomi už papyldomą mokestį nurodytą paslaugų kainyne. Įmonėje dirbs jauni, fiziškai aktyvus žmonės todėl pergabenimo darbai vyks greitai ir sklandžiai. Pamiršite persikrustymo vargus, kurie trunka kelias savaites, mes Jus perkraustysime per optimaliai trumpiausią laiką. Kitus ekstra atvėjui su mumis galima susisiekti visu paros metu.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (712 žodžiai)
  • Kolegija
  • Algirda
  • Krovinių pervežimas Kauno mieste - verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Krovinių pervežimas Kauno mieste - verslo planas . (2018 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-pervezimas-kauno-mieste-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 09 d. 20:17
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo