Krovinių pervežimas (kraustymosi paslaugos) Kaune


Įvadas. Organizacijos vizija, misija. Organizacijos tikslai. Organizacijos išorinės aplinkos analizė. Makro aplinkos analizė. Mikro aplinkos analizė. Swot analizė(galimybės, grėsmės. Organizacijos verslo strategija. Organizacinė struktūra. Kontrolės sistema. Išvados.


Kartu mes išspręsime Jūsų sunkumus ir padėsime pamiršti persikraustymo rūpesčius, su mūsų įmone tiesiog su jais nesusidursite.

Sudaryti optimalias sąlygas efektyviai dirbti, užtikrinti profesinį tobulėjimą, bei asmeninį augimą.

Formuoto korektišką, pagarbų požiūrį i verslo aplinką, įstatymus, moralinius ir visuomeninius principus.

Kokybiškai atlikti visus gautus užsakymus, kad kainos ir kokybės santykis tenkintu klientus.

Pagrindinės mano įmonės konkurentės yra kitos pervežimo paslaugas teikiančios įmonės. Daugumą jų galima susirasti socialiniuose ir komerciniuose tinklalapiuose tokiuose kaip „Facebook“, „Skelbiu.lt“, „Alio“. Pagrindiniai mano įmonės konkurentai: UAB“ Tomarina“, „Ergolain“.

Mano įmonės teikiamos paslaugos bus prieinamos ir nedideles pajamas turintiems klientams. Perkraustymo darbus atliksime nedelsiant- iš karto gavus užsakymus. Kaip papildomą paslaugą teiksime „ baldų surinkimą“ ar „išrinkimą“.

Verslo strategiją aš pasirinkau koncentracijos per diferencijaciją strategiją, kurios esmė, kad firma koncentruoja savo pastangas ribotoje visos galimos rinkos dalyje. Konkurencinį pranašumą firma šiuo atveju įgyja dėl geresnės savo produkto/paslaugos diferenciacijos arba žemesnės kainos, arba dėl abiejų šių veiksnių, realizuojamų konkrečioje lokalinėje rinkoje. Koncentruota į prieinamą rinką įvairias pajamas gaunantiems klientams ir norintiems greito bei lengvo persikraustymo, kad visus varginančius darbus atliktų profesionalai, žmonės, kuriais galima pasitikėti.

Pasitikėjimas yra vienas didžiausių prioritetų klientams, kad jie galėtų būti ramūs dėl savo turto ir daiktų, dėl šios priežasties, aš savo personalui prieš įdarbinimą kelsiu aukštus reikalavimus, kad užtikrinti sąžiningą savo įmonės veiklą, bei našią darbo eigą.

Įmonės įsteigimo pradžioje, mano planuojamą kolektyvą sudarytų: įmonės direktorius, buhalteris, du vairuotojai ir keturi pagalbiniai darbininkai. Plečiantis įmonei darbuotojų skaičius kistų. Įmonė dirbtų pagal verslo liudijimą.

Vadovas- atsakingas už įmonės plėtrą, klientų paiešką, sėkmingą įmonės veiklą, darbų funkcijų atlikimą.

Pagalbiniai darbuotojai-atlieka pagalbinius darbus, padeda pergabenti krovinius, surinkti baldus, juos išnešti.

Įmonėje bus įdiegta skatinimo sistema, jei darbuotojai atliks savo darbus nepriekaištingai, nepadarys pravaikštų, jie bus skatinami 5 procentų premija nuo darbo užmokesčio sumos.

Finansų kontrolė. Didžiausią šios kontrolės dalis bus patikėta įmonės buhalteriui.

Strategijos kontrolė. Tikrinsiu kaip vykdomi įmonės planai ar sėkmingai atliekami pavesti darbai, bei planuosiu įmonės plėtrą.

Parengta įmonės misiją ir viziją. Įmonės mvizija- patikimu partneriu siekiantiems aukščiausių rezultatų ir tapti vienu iš lyderių Lietuvos transporto ir logistikos paslaugų rinkoje. Mano įmonė ne tik perveš daiktus, baldus į reikiamą vietą, bet klientui pateikus užsakymą, baldai bus atgabenami į pačius namus ir net gi surenkami ar išardomi už papildomą mokestį nurodytą paslaugų kainyne. Misija - tiekti klientams optimaliausias transporto logistikos paslaugas Lietuvoje. Siekiama palengvinti kilusius rūpesčius per trumpą laiką ir už mažą kainą. Mūsų miija taip pat išklausyti klientu, dalintis su jais turimomis žiniomis, ir stengtis visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius, kiekvienam klientui mūsų misija sukurti individualių pasiūlymų paketą, kuris užtikrins maksimalų rezultatą.

  • Microsoft Word 72 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2197 žodžiai)
  • Kolegija
  • Algirda
  • Krovinių pervežimas (kraustymosi paslaugos) Kaune
    10 - 3 balsai (-ų)
Krovinių pervežimas (kraustymosi paslaugos) Kaune. (2019 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-pervezimas-kraustymosi-paslaugos-kaune.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 09 d. 19:39
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo