Krovinių pervežimas verslo planas VYDRAUGA


Krovinių pervežimas verslo planas VYDRAUGA.


Užimti 5 % paslaugų rinkos ir vėliau šią dalė plėsti

IĮ “ Vydrauga” įkurta 2005m. ir įregistruota balandžio 14 d. Bendrovės įstatinis kapitalas 900.000 Lt.

IĮ “ Vydrauga” teiks šias paslaugas:

Pakraus, perveš, iškraus įvairius krovinius.

Paslaugų teikimo verslas Lietuvoje įgyja vis didesnę reikšmę. Įmonės tikslas yra gerinti paslaugų kokybę bei didinti vartotojų skaičių. Ateityje planuojama teikti pervežimų paslaugas ir Lietuvoje, tokiu būdu bus padidintos gamybos apimtys. IĮ “ Vydrauga” dideli dėmesį skirs vartotojams bei jų poreikių tenkinimui. Svarbiausias bendrovės tikslas yra kiek įmanoma daugiau pritraukti klientų. Kiti įmonės tikslai būtų: įdiegti naujausią programinę įrangą, kad palengvint bei pagerint darbuotojų darbą ir tuo pačiu užtikrinti dar geresnę paslaugų kokybę, mažinti sąnaudas, siekti maksimalaus pelno verslo plėtrai.

IĮ “ Vydrauga” turi daug konkurentų, teikiančių analogiškas paslaugas. Tačiau lanksčios paslaugų kainos bendrovei leis išlaikyti būsimus klientus ir pritraukti naujus.

Vairuotojai turės „TIR CARNET“ knygeles, todėl vežant krovinius į užsienį firma neturės problemų prie valstybiniu sienų bei išvengs prastovų. Šis faktorius daro didelį įspūdį klientui ir tuo pačiu pakels firmos įvaizdį konkurentų atžvilgiu.

Firma skirsis nuo kitų transporto paslaugas teikiančių bendrovių savo aukšta paslaugų kokybe. Taip bus stengiamasi pritraukti vis naujų klientų.

IĮ “ Vydrauga” teikia tokias paslaugas: perveža krovinius į Rusija, Lenkija, Baltarusija ir NVS šalis, priima saugojimui krovininius automobilius, pakrauna, perveža, iškrauna įvairius krovinius bei teikia kitas paslaugas.

Ypač svarbu yra teisingai pasirinkti tiekėjus, nuo kuriu iš dalies priklauso įmonės sėkmė. Dauguma tiekėjų yra Lietuvoje. Pagrindiniai tiekimo produktai yra šie: kuras, atsarginės detalės, agregatai. Pagrindinės sutartys su tiekėjais:

Kiekvienoje įmonėje svarbu, kad kiekvienas darbuotojas tiksliai žinotų savo pareigas ir žinotų, kas gręsia už jų nevykdymą. Tai padeda išvengti nesusipratimų ir konfliktinių situacijų. Žinoma, iniciatyvumas yra labai vertinamas ir tai yra labai didelis žingsnis lipant karjeros laiptais, bet nereiktų tuo piktnaudžiaut. Iš viso įmonėje dirbs 20 darbuotojų.

Išlaidos techniniam aptarnavimui ir einamajam remontui.

Taigi gaminio savikaina gali smarkiai kisti jei jis vežamas didelį atstumą.

Stichinių ir kitų nelaimių išvengimas pasinaudojus draudimu.

Atsipirkimo laiko skaičiavimas: veiklos kūrimui reikalingi 900 000 Lt investicijų. Šie pinigai bus gauti iš banko, kaip paskola. Paskolą įsipareigojome grąžinti per 10 metų, dar pridėjus 10 % palūkanas. Tai iš viso bankui reikės grąžinti 990 000 Lt. Kasmet bankui reikės grąžinti 99 000 Lt. Taigi, po penkerių metų, bankui jau turėtume būti grąžinę 495 000 Lt. Gryno pelno suma per 2005 – 2009 metus sudarys 668 970 Lt, todėl iš šių pinigų atėmus sumą, kurią turėsim būti atidavę po penkerių metų bankui už gautą paskolą, tai dar liks 173 970 Lt papildomoms investicijoms.

  • Microsoft Word 48 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2392 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edvinas
  • Krovinių pervežimas verslo planas VYDRAUGA
    9 - 2 balsai (-ų)
Krovinių pervežimas verslo planas VYDRAUGA. (2016 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-pervezimas-verslo-planas-vydrauga.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 04:06
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo