Krovinių pervežimas verslo planas


Kroviniu pervezimo verslo planas. Verslo planas kroviniu pervezimas. Transporto imones verslo planas. Verslo planas transporto imonei. Kroviniu pervezimas verslo liudijimas. Krovinių pervežimo verslas. Kroviniu pervezimo patentas. Verslo liudijimas kroviniu pervezimui. Verslo planas transporto imones. Pervezimu verslo planas.

Verslo idėja. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Verslo išorinė aplinka. Įmonės vidinė aplinka. Pagrindinės veiklos kryptys. Planavimas. Organizavimas. Kontrolė. Koordinavimas. Vadovavimas. Darbo ir darbo užmokesčio organizavimas. Organizacijos kultūra. Tikimybiniai veiklos rezultatai. Naudota literatūra.

Pastaruoju metu Lietuvoje ne tik sumažėjo steigiamų įmonių skaičius, bet nemažai įmonių bankrutavo, taip sumažindamos ir taip jau mažą jų skaičių.

Steigiant įmonę reikia daug žinoti - kur rasti vietą įmonei, kokia veikla ji užsiims, ar bus ta veikla efektyvi. Steigimo žinios gali praversti ne tik steigiant įmonę, bet ir plečiant jos veiklą - filialo ar atstovybės steigimas, įmonės reorganizavimas, kelių įmonių susivienijimas ar įmonės likvidavimas.

Pradinė esminė verslo pradėjimo sąlyga – turėti originalų verslo sumanymą. Nors transporto paslaugų pasiūla Lietuvoje yra gana didelė, tačiau vistiek verslo planą sudarysiu iį d&trans . Mano verslo idėja remiasi siekiu teikti greitas ir patikimas paslaugas.

Iį d&trans pagrindinis tikslas – taip teikti paslaugas, kad ir pirkėjas, ir pardavėjas būtų tikri dėl krovinio pristatymo laiku. Kad tai garantuotume, personalą atrinksime pagal specialiai sukurtą planelį. Vadovauja įmonės savininkas, – aš. Vadovo rinktis nereikia, atsižvelgiant į tai, kad turiu tam tinkamas scharakterio savybes, žinių bei sugebėjimus. Įmonės buveinė strateginiu požiūriu turi daug privalumų, nes ji pagal planą yra uostamiestyje, Klaipėdos užmiestyje, jau nebenaudojamame angare. Pradžioje bus sudaryta ilgalaikė nuomos sutartis, po to atliktas remontas, sukurtas interjeras, įrengtos ofiso patalpos. Tikėdamiesi pastovių klientų (ekspeditorių), paslaugas kursime užpildant konkurentų spragas, pasiūlydami įmonė įregistruota lr rejestro įstatyme nustatyta tvarka klaipėdos miesto savivaldybės rejestre. Įmonės veiklai reikalingos specialios licensijos ir leidimai, leidžiantys vežti krov. Leidimai įvažiuoti į kitos valstybės teritoriją (taip pat gaunami iš valstybinės kelių transporto inspekcijos).

Transporto priemonės tinkamumo tarptautiniams vežimams liudijimas, atitinkantis 1975 11 14d. Ženevos muitinės konvencijos dėl tarptautinio krovinių transportavimo su kortele tir reikalavimus. Tir knygiį d&trans įregistruota 2000m. Sausio 10 dieną. Registravimo nr. – 96-325, įmonės kodas – 4. Įmonės adresas yra užmiesčio 33, klaipėdos raj. Iį d&trans savininkas ir direktorius – darius grigaitis. Įstatinis kapitalas 500 000lt.

Individuali įmonė d&trans - savarankiška įmonė. Įmonė yra fizinis asmuo, turintis ūkinį, finansinį, organizacinį ir teisinį savarankiškumą, turi atsiskaitomąsias sąskaitas bankuose ir savarankišką balansą. Įmonė yra neribotos turtinės atsakomybės, Jos savininkas, pagal savo prievoles atsako ne tik įmonės, bet ir savo asmeniniu turtu.

  • Microsoft Word 117 KB
  • 2010 m.
  • 19 puslapių (3944 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristijonas
  • Krovinių pervežimas verslo planas
    9.2 - 10 balsai (-ų)
Krovinių pervežimas verslo planas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-pervezimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 07:19
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo