Krovinių pervežimas Vilnius Berlynas verslo planas


Anotacija. Paslaugos apibūdinimas. Paslaugos charakteristika. Paslaugos vartotojas. Konkurencinis pranašumas. Paslaugos kokybė. Artimiausi tobulinimo keliai. Įmonės charakteristika. Įmonės tipas, jos privalumai ir trukumai. Kada įmonė įregistruota. Įmonės didis ir Valdymo struktūra. Valdymo schema. Įmonės darbuotojai. Rinkodaros planas. Kokiam segmentui priklauso vartotojai. Kokios vartotojo lukesčius petenkina paslauga. Kodė vartotojas naudojasi siūloma paslauga. Konkurentų analizė. Kokiomis rinkos dalimis komkurentai nesidomi ir kodėl. Konkurentų paslaugų tarifai. Konkurentų reklaminiai būdai. Pristatymo terminas. Paslaugų oranizavimas. Strateginė pdėtis. Maršruto schema. Laiko sąnaudų suvestinė. Techninių – eksplotacinių rodiklių skaičiavimas. Įmonės personalas. Darbo užmokestis. Santykis tarp direktoriaus ir vairuotojaus darbo užmokesčio. Vairuotojo darbo oranizavimas. Finansinis planas. Proekto finansavimo poreikis ir finansavimo šaltiniai. Palūkanų mokėjimas. Pajamos. Kintamos išlaidos. Pastovios išlaidos. Lužio taškas, grynas plena. Rizikos įvertinimas. Perspektyvos. Išvados.

Šio darbo užduotis – parašyti verslo planą, o verslo planas – tai yra dokumentas, kuris atspindi įmonės veiklą, tam tikru laikotarpiu. Jis yra rengiamas pradedant naują veiklą arba siekiant nustatyti tolimesnį įmonės veilą.

* Įvertinti verslo pradžiai būtinus kaštus bei investicijas bei būsimas išlaidas, pajamas ir pelną;

Verslo planas – tai yra verslo programa, kurioje numatyti veikimas, valdytojai, vygdymo laikas ir rezultatų kontrolei.

Tai yra priemonė patikrinti naujas įdėjas kadangi kuriant detalų įgyvendinimo planą, geriau analizuoti įdėjų privalumus ir trūkumus.

Įmonės nuosavybėjė yra 1 transporto priemonė

Pastovus maršrutas LT Vilnius – D Berlina – LT Vilnius

UAB “Darina” prašys 10 000 Lt. trumpalaikiam turtui įsigyti.

Vidutinis darbo užmokestis bus 1367,5 Lt. į mėnesį.

Įmonė teiks kokybiškas bei lanksčias paslaugas už prieinamą kainą

UAB “Darina” teiks patikimas transportavimo paslaugas ir važinės pastoviu maršrutu LT Vilnius – D Berlinas – LT Vilnius. Maršrutas kirs Lenkijos sostinę ir jo ilgis bus lygus 1070 km. Mokestis už kelius numatomas 70 Eur., todėl vežimo kainą sudarys: kaina už nuvažiuotus km. + mokesčiai už kelius.

Įmonės nuosavybėje yra 1 standartinė – bortinė transport priemonė, kurios įkrovumas yra 20 t.

Iš LT į D bus vežama miedieną (20 t.), o iš D į LT bus vežamos lentos baldams pagaminti (20 t.), todėl bus pilnai išnaudotas įkrovumo koeficentas lygus 1.

Paslaugos vartotojas: tai baldų gamybos įmonė, kuriai reikia žaliavų lentoms pagaminti Voketijoje, ir pagamintų lentų baldams pagaminti Lietuvoje. Todėl mes busime labai naudingi šiai baldų įmonei, dėl to, kad be mūsų gamybos įmonė negalės saves realizuoti rinkoje.

Mes būsime pranašesni už konkurentus, nes sudarydami pastovią sutartį, mes teiksime savo paslaugas už mažesnę kainą, tai pat mes busime atsakingi už krovinio saugumą,viskas bud atlikta laikų ir be problemų. Taigi lankstuma, saugumas ir kokybiškumas bus teikiamos už prieinamą kainą.

Paslaugos bus atliktos kokybiškai, gereitai ir už prieinamą kainą ir jeigu užsakovas pageidauja pristatysime krovinį “nuo durų iki durų”.

UAB “Darina” ateityje ruošiasi padidinti savo autoparką taip pat pakelti algas ir įdarbinti daugiau specialistų.

UAB “Darina” įregistruota 30.11.2014, Vilniuje.

UAB “Darina” yra mažoji įmonė, kurioje dirba savininkas ir 4 darbuotojai.

Direktorius: Albertas Žukovskis, baigės VGTU Transporto logigistikos fakultėtą, yra palėglotas ir žino 5 kalbas: rusų; lietuvių; anglų; vokiečių; lenkų. Žmogus, kuris visada gali ir nori visiems padėti.

Buhalteris: Veronika Milevskaja, baigė SMK Verslo vadybos katedrą, užsidarės ir mažai bendraujantis žmogus, bet gerai žinantis savo darbą ir nepriekaištingai jį atlieka.

Vairotajas: Janas Tolkočiovas, Grigorijjus Chlebushkinas žmonės turintys vidurinį išsilavinimą, taip pat turi C – CE vairotojo kategorijas ir gerą reputaciją. Šitie žmonės yra labai linksmi.

Mūsų įmonė padėda gamybos įmonėms, plėtoti savo veiklą. Mes transportojame žaliavas, pusgaminius ir pagamintą produkciją iki galutinio vartotojo, tokių būdų padedami gamybos įmonėms užsidirbti ir patenkinti vartotojų poreikius.

Buvo pravesta apklausa, kodėl gi mūsų klientai naudojasi būtent mūsų paslaugomis ir išgirdome atsakumą:

  • Microsoft Word 102 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (3160 žodžiai)
  • Universitetas
  • Darija
  • Krovinių pervežimas Vilnius Berlynas verslo planas
    10 - 8 balsai (-ų)
Krovinių pervežimas Vilnius Berlynas verslo planas. (2016 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-pervezimas-vilnius-berlynas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 07:50
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo