Krovinių pervežimo grafikų ir maršrutų įmonėms sudarymo teoriniai metodai


Logistikos kursinis darbas.

Įvadas. Tiekimo grandinės. Tiekimo grandinės apibrėžimas. Verslo valdymo sistemos. RFID valdymo sistema. Tiekimo grandinės modeliai. Paskirstymo kanalai. MS Autoroute ir Aceroute programos. Maršrutų planavimas su MS Autoroute ir Aceroute programos. MS Autoroute. Su Microsoft AutoRoute jūs galite. Fiksuoto laiko modelis. Išvados. Literatūra.


Kiekvienas gamintojas privalo planuoti žaliavų, atsargų bei pagamintų prekių transportavimą. Krovinių pervežimo įmonės privalo efektyviai sudaryti grafikus ir maršrutus transportavimui. Tiekimo grandinės valdymas suteikia galimybę efektyviai kontroliuoti tiekimo grandinę. Tiekimo grandinė- tai procesas, prasidedantis žaliavų tiekimu, gamyba, produktų gabenimu ir sandėliavimu, vėliau produkcijos pristatymo mažmeninei prekybai ir galų gale klientams. Vis dėlto šią įprastai atrodančią struktūrą sudaro begalė įvairiausių galimų veiklos kombinacijų ir sprendimų, kuriuos taikant pasiekiamas svarbiausias tikslas - taupomos veiklos sąnaudos.

Temos aktualumas. Šiandien sparčiai besivystanti ekonomika atneša naujas technologijas, spartesnius gamybos ciklus ir reiklesniusvartotojus. Dažnai pasitaiko situacijų kai dėl žmogiškojo faktoriaus(klaidų) vėluoja kroviniai, sudaromi nepakankamai optimalūs maršrutai.Dėl šių priežasčių, gali atsirasti transportuojamų krovinių brokas, tiekimo procesas sudėtingėja, atsiranda vėlavimai, dėl ko vėliau klientai reiškia pretenzijas ir nori, kad patirti nuostoliai būtų atlyginti. Šiam tikslui turi būti pasitelkiamos naujausios technologijos, metodai ir priemonės, leidžiančios efektyviai organizuoti įmonės veiklas ir valdyti logistikos procesus. Darbe pateikiami didžiausią naudą galintys tokios specifikos įmonei teikti metodai ir priemonės.

Darbo problema. Nepakankamai optimizuoti prekių tiekimo maršrutai, neleidžia pasiekti krovinių pervežimo įmonėms norimo pelno, dėl vykdomų užsakymų vėlavimų, transportavimo metu susidariusio prekių broko ir pan.

Tikslas. Atlikti literatūros analizę krovinių pervežimo grafikų ir maršrutų įmonėms sudarymo ir įvertinti šių metodų teikiamą efektyvumą galimam krovinių pervežimo įmonių veiklos optimizavimui

Aprašyti tiekimo grandinę ir joje esančias pozicijas, bei išryškinti dažniausiai transportavimo procese daromas klaidas ir veikiančius faktorius.

Aptarti ir pasiūlyti naujausiomis technologijomis grindžiamus metodus ir programinius įrankius leidžiančius efektyviai planuoti maršrutus ir suderinti juos įtakojančias sąlygas, bei išvengti transportavimo procesą veikiančių neigiamų faktorių.

Apibrėžti tinkamiausią iš analizuotų teorinių ir praktinių metodų, pagal specifiką reikalingą taikyti transporto įmonėse.

Tiekimo grandinė apima visas pastangas susijusias su galutinio produkto gamyba irpristatymu nuo pirminių žaliavų tiekėjo iki galutinio vartotojo.

Eilė įmonių kurios dalyvauja vieno ar kito produkto ar paslaugos pateikime galutiniamvartotojui ir yra vadinama tiekimo grandinė. Šios įmonės (dalyviai) viena su kita yra susietos prekių,paslaugų, informacijos ir pinigų srautais. Iš kur atsiranda tiekimo grandinė? Iš tiesų pasaulyje yra labaimažai įmonių, kurios pačios nuo pradžių iki galo gaminą savo produkciją ir pateikia ją galutiniamvartotojui. Dažniausiai žaliavas gamina viena įmonė, galutinį produktą gamina kita įmonė, o produktopateikimu galutiniam vartotojui užsiima dar kita įmonė. Šios įmonės tarpusavyje yra susietosryšiais (žaliavų užsakymas, gamybos organizavimas, platinimas) ir kiekvienas iš šių ryšių dalyviųprisideda prie galutinio produkto vertės kūrimo. Taigi eilė įmonių, kurios bendradarbiauja gaminantgalutinį produktą, kurių kiekviena sukuria dalį galutinio produkto vertės, ir bus vadinama tiekimograndine.

 • Logistika Kursiniai darbai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Sarunas
 • 18 puslapių (2279 žodžiai)
 • Universitetas
 • Logistikos kursiniai darbai
 • Microsoft Word 356 KB
 • Krovinių pervežimo grafikų ir maršrutų įmonėms sudarymo teoriniai metodai
  10 - 7 balsai (-ų)
Krovinių pervežimo grafikų ir maršrutų įmonėms sudarymo teoriniai metodai. (2016 m. Balandžio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/kroviniu-pervezimo-grafiku-ir-marsrutu-imonems-sudarymo-teoriniai-metodai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 02:14