Krovinių pervežimo organizavimas ir valdymas kelių transporte


Įvadas. LR kelių transporto kodeksas. Krovinių vežimo organizavimas ir valdymas individualiose įmonėse. Linava vežėjų asociacija. Išvados. Literatūra.

Sėkmingas krovinių organizavimas ir valdymas yra viena pagrindinių krovinių pervežimo kelių transportu verslo klestėjimo priežastis. Už krovinių pervežimo organizavimą ir valdymą kelių transportu atsakinga valstybė (valstybinis valdymas), kuri apibrėžia krovinio, vairuotojo, krovininio transporto sąvokas Lietuvos Respublikos kelių transporto kodekse, tokiu būdu organizuodama, įstatydama kelių krovininį transportą į tam tikrus rėmus. Taip pat galioja tarptautiniai susitarimai, kurie taikomi visoje Europoje, jie taip pat paminėti kelių transporto kodekse, bet jei kodekso punktas prieštarauja tarptautiniui susitarimui, galioja tarptautinio susitarimo nuostatos, o ne kodekso. Tolimesnis krovinių pervežimų organizavimo procesas yra suformuluojamas tam tikrose krovininių pervežimų įmonėse arba įmonėse, kurios įkurtos būtent transporto organizavimo ir valdymo paslaugoms teikti. Šiame darbe nagrinėjama kokiu būdu krovinių vežimą kelių transporte organizuoja ir valdo valstybė, t.y. bus aptariamas Lietuvos respublikos kelių transporto kodeksas, išskiriamos jame paminėtos, būtent krovininį kelių transportą liečiančios ir apibūdinančios sąvokos, taip pat tarptautiniai susitarimai, galiojantys visoje Europos sąjungoje. Antroje dalyje analizuojama atskirų, individualių įmonių kelių krovininio transporto organizavimo ir valdymo ypatumai, išskiriamos esminės veiklos gebančios organizuoti ir valdyti dinamišką ir sudėtingą kelių krovininio transporto verslą.

  • Microsoft Word 242 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1060 žodžiai)
  • Mindaugas
  • Krovinių pervežimo organizavimas ir valdymas kelių transporte
    10 - 8 balsai (-ų)
Krovinių pervežimo organizavimas ir valdymas kelių transporte. (2015 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-pervezimo-organizavimas-ir-valdymas-keliu-transporte.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 14:11
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo