Krovinių pervežimo veikla įmonės analizė


Įvadas. Teorinė dalis. Praktinė dalis. Išvados.


Transportas - viena iš labiausiai integruotų į Europos rinką Lietuvos ekonomikos sričių, nes būtent jis yra jungiamoji grandis vystant tarptautinę prekybą bei užtikrinant laisvą žmonių ir prekių judėjimą. Pastaruoju metu mūsų šalyje itin tobulėja transportavimo sritis, kadangi auga šalies ekonomika ir ūkis. Dėl to neišvengiamai atsiranda sunkiasvorių krovinių vežimų poreikis, kuris šiuo metu Lietuvoje yra gan problematiškas. Šiuo metu rinkoje vis daugėja įmonių, norinčių užsiimti negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimu, nes tai suteikia išskirtinumo, atsiranda galimybių specializuotis tam tikroje krovinių vežimų srityje ir dėl to galima būti pranašesniems už konkurentus. Tokių krovinių gabenimas yra kur kas patrauklesnis negu paprastų, finansiniu aspektu.

Pasirinktas darbo tyrimo objektas - UAB „Redtoma“ krovinių pervežimo veikla.

Darbo tikslas:

Parašyti kuo geresnį įmonės darbo planą.

Išanalizuoti UAB „Redtoma‘‘ darbo planą.

Labai svarbus dalykas, norint pasiekti gerų rezultatų, reikia susikurti koks turi būti kolektyvas, nuo kurio viskas ir priklauso. Įmonės vadovui yra svarbu jo darbuotojų įvaizdis, kadangi tai lemia įmonės pelną bei pritraukiamų klientų kiekį. Vienas iš svarbiausių UAB tikslų išlaikyti ir įsigyti klientų pasitikėjimą, todėl darbuotojai turi stengtis įsiklausyti į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pateikiant optimaliausius pasiūlymus tiems poreikiams patenkinti, nesvarbu ar tai didmenininkas ar mažmenininkas. Štai čia maža schema, kurioje galima pamatyti darbuotojų išsidėstymą įmonėje: direktorius, ūkvedys (vyr.mechanikas), transporto vadovas, finansininkas, vairuotojas bei mechanikas.

Ekspedicijos vadovas turi didžiausią atsakomybę už bendrovės veiklos pelningumą, efektyvumą. Jis dirba logistinį darbą - reguliuoja regionų, šalių transporto maršrutus, krovinių gabenimus ir kontroliuoja įmonės vairuotojus, vykdančius šiuos tarptautinius ar vietinius krovinių vežimus. Privalo pasirūpinti, kad bendrovės transportas nestovėtų be darbo, kad krovinys visada laiku ir saugiai pasiektų užsakovą, kad klientas būtų tinkamai informuotas, paslaugiai aptarnautas ir pan. Šis žmogus yra atsakingas už įmonės įvaizdį klientų akimis.

Finansininkas išmoka algas, stebi bei prižiūri visą įmonės buhalteriją. Taip, pat mėnesio gale pateikia informaciją direktoriui apie įmonės biudžetą.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 43 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1963 žodžiai)
  • Tomas
  • Krovinių pervežimo veikla įmonės analizė
    10 - 9 balsai (-ų)
Krovinių pervežimo veikla įmonės analizė. (2016 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-pervezimo-veikla-imones-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 18:59
×