Krovinių terminalas


Klaipėdos krovinių terminalas. Darbo tikslas Supažindinti su Klaipėdos krovinių terminalo veikla. Įvadas. Apie kkt. Klaipėdos krovinių terminalas įsteigtas 1994 m. KKT yra universali. KKT atliekamos paslaugos. Be pagrindinių krovos. Papildomos paslaugos. Apie 15 proc. terminale perkraunamų konteinerių atvyksta ir išvyksta iš terminalo konteineriniais traukiniais. Multimodaliniai perkrovimai. Pagrindinė Rtg krano funkcija krauti konteinerius tiesiai ant traukinio vagono platformos. RTG krano funkcija bei pajėgumas. Šiandieninis konteinerių terminalas - tai šiuolaikiška. Išvados. Literatūros sąrašas. Dėkoju, kad išklausėte !


Darbo tikslas : Supažindinti su Klaipėdos krovinių terminalo veikla. Darbo uždaviniai: Pristatyti Klaipėdos krovinių terminalą. Išanalizuoti Klaipėdos krovinių terimalo atliekamas paslaugas. Išanalizuoti naujai pastatyto Rtg krano funkcijas.

Klaipėdos krovinių terminalas įsteigtas 1994 m. Tai viena iš pirmaujančių krovos kompanijų Klaipėdos uoste, šiuo metu perkrauna apie 11% visų per uostą gabenamų krovinių ir apie 60% konteinerių.

Be pagrindinių krovos darbų Klaipėdos krovinių terminaluose teikiama daug papildomų paslaugų: krovinių perkrovimas iš/į konteinerius pakavimas, fasavimas, svėrimas, markiravimas generalinių krovinių pakrovimas į konteinerius šaldytuvų priežiūros paslaugos krovinių sandėliavimas ir siuntų komplektavimas konteinerių depo paslaugos (defektacija, remontas, plovimas, neutralizacija) ir kt.

  • MS PowerPoint 1310 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (309 žodžiai)
  • Kolegija
  • Muolis
  • Krovinių terminalas
    10 - 3 balsai (-ų)
Krovinių terminalas. (2018 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-terminalas.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 27 d. 16:45
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!